Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2015
    Yer
    Midyat/Mardin

Thumbs up Android wifi kırıcı aciiiiiillllllllllllll....

Abiler,Dayılar VB.

wifi şifre kırıcı lazım android telefon için yardım edin
    çok önemli söylemesemde olur yardım edin en iyisinden isterim bana alazım...
    paylaşasak mutlu olurum

Biraz değil çok acil yardım............................
    Alanına Isyan Ölümüne yan yan
    Dostum Biz ŞAHİNCİYİZ sende uyan...!

Katılım Tarihi
    2015
    Yer
    Midyat/Mardin

abiler benim kulandığım yani eskiden şimdi değil...
    ismi.... Wifi Map
    başka iyi olan varsa paylaşın bu çok işey yaramıyor.....

o tip programlara çok güvenmemek gerekli ava giderken eldekinide alıyorlar genelde !! program kurulurken istediği izinleri kontrol edin android için Wi.cap. Network sniffer Pro ama windows uzerinde çalışan dumper programını kullanabilirsin ama her şifrelemeyi kıramıyor bilgine her ne kadar bizim forumun yardımları yeterli olmasada ...

wifi şifresi kırıp izinsiz kullanmak suç kapsamına giriyor yapma kul hakkına giriyor günah.

Katılım Tarihi
    2015
    Yer
    Midyat/Mardin

Alıntı Orijinalini Gönderen: jackurvilethomson Mesajı Görüntüle
    wifi şifresi kırıp izinsiz kullanmak suç kapsamına giriyor yapma kul hakkına giriyor günah.
    Abi biliyorum ama birisinin kıracam ona baya kızgınım ondan istiyom yoksa bende var
    Ama işey yaramıyor benim iternetimin içine etiler ondan istiyom

benim itternetin şifresini ikide bir kırıyorlar ondan istiyom bizlere çok lazım olacak......

YARDIM EDENLERE TEŞEKÜRLERİMİ DİLLERİM......
    En son 47fg47 tarafından düzenlenmiştir: 31.01.2016 12:34 Sebep: YAZIM YANLIŞI

Katılım Tarihi
    2015
    Yer
    Midyat/Mardin

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    o tip programlara çok güvenmemek gerekli ava giderken eldekinide alıyorlar genelde !! program kurulurken istediği izinleri kontrol edin android için Wi.cap. Network sniffer Pro ama windows uzerinde çalışan dumper programını kullanabilirsin ama her şifrelemeyi kıramıyor bilgine her ne kadar bizim forumun yardımları yeterli olmasada ...

Teşşekür denerim başka bildiğiniz varsa söylermisiniz...

7. Varsayılan

Furkan Gültekin kimin wifi şifresini kıracaksın?

8. Varsayılan

Linux tarafında kırmak kolay zaten, aircrack-ng gibi bir şey var!

Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Isvicre

Hocam hepsi uydurma android uygulamalar onlara pek guvenmeyiniz wifiye sizmak oyle uygulamayla olacak is degil,zira modemlerin cogu wpa2 ve aes sifreleme algoritmasi kullaniyor.guvenlik acigi yok denecek kadar nadir ve siz bu acigi bir sekilde yakalasaniz dahi aes algoritmali bir wifiye sizmaniz gunlerinizi hatta belki haftalarinizi alabilir,wps modemlerde bu acigi yakalamaniz daha muhtemel.Konu baya detayli kisaca 3. parti yazilimlarla olacak is degil.,senede 2004-2006 degil zaten.
    MSI Z170A Gaming M7 + Core i7 6700K @4.2GHz + MSI GTX 1080 Gaming X 8G + Corsair Hydro H100i v2 + Corsair Vengeance Led DDR4 Red 16Gb 3200Mhz + Corsair Carbide Spec-Alpha Red + Samsung ssd850Pro 512Gb & Transcend SSD320 128gb + WD Caviar Black 1TB 7200rpm + Asus PB287Q 4K 27" + Corsair RM750 80+gold + Razer Anansi + Razer Deathadder2013 + Logitech Z-2300 + Win10 Pro 64 Build 1511
    Project SkyLake Inside<

10. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: swissboy Mesajı Görüntüle
    Hocam hepsi uydurma android uygulamalar onlara pek guvenmeyiniz wifiye sizmak oyle uygulamayla olacak is degil,zira modemlerin cogu wpa2 ve aes sifreleme algoritmasi kullaniyor.guvenlik acigi yok denecek kadar nadir ve siz bu acigi bir sekilde yakalasaniz dahi aes algoritmali bir wifiye sizmaniz gunlerinizi hatta belki haftalarinizi alabilir,wps modemlerde bu acigi yakalamaniz daha muhtemel.Konu baya detayli kisaca 3. parti yazilimlarla olacak is degil.,senede 2004-2006 degil zaten.
    Aynen katılıyorum! Hackerlik o kadar kolay iş değil zaten hacker olmak için yıllarını veren insanlar var ve bu insanlar gayet iyi iş başarıyorlar...

Benzer Başlıklar

1. General Mobile 4G Android 1 Şarj ve Wifi sorunu
    KaybolanAdam tarafından General Mobile Telefonlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.10.2015, 20:20
  2. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 10.05.2014, 12:36
  3. Rar pas kırıcı
    baytar429 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 12.02.2012, 19:49
  4. Winrar Şifre Kırıcı