Sayfa 1 / 2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Bir site kaça yapılır?

Arkadaşlar bir site 10 üzerinden 3 güvenlikle hangi şirket kaça yapar kaliteli dinamik bir site olsun istiyorum.

Alıntı Orijinalini Gönderen: ahmettopal Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar bir site 10 üzerinden 3 güvenlikle hangi şirket kaça yapar kaliteli dinamik bir site olsun istiyorum.
    Dilerseniz iletişime geçebilirsiniz. Her türlü web ve yazılım işlerinizi yapabiliriz.

mail : ibrahmozr@gmail.com

geçen yıl çalıştığım otel için;

*üzerinde rezervasyon modülü olan,
    *otelin kullandığı elektra yönetim sistemiyle entegre çalışan,
    *yönetim paneli olan ve sayfaya her an güncel bilgi-resim, kampanya yükleyebildiğiniz, *hosting-domain, mail, yönlendirme, güvenlik... v.s gibi tüm hizmetlerin dahil olduğu
    *mobil cihazlar için uygun mobil sayfa erişimi olan ...

bir web sayfasını istanbul'da büyük bir firmaya yaklaşık 1.000 dolar gibi bir meblaya yaptırmıştık.

senin içerik ve uygulama talebin nedir bilmiyorum ama fiyat arayışın sırasında bununla kıyaslayabilirsin dostum.

4. Varsayılan

Dilerseniz web sitesi fiyatlarına bu siteden bakabilirsiniz.

websitesifiyatlari.co

Profesyonel bir siteye ihtiyacınız varsa sn. Fikirbanka'nın aksine uzman birinden destek almanızı tavsiye ederim. Bunun içinde arama motorlarından bu işle ilgili firmalara kolayca ulaşarak bilgi edinebilirsiniz. Zira rakamlar firmalara göre farklılık göstereceğinden size verebileceğim bilgi yanıltıcı olabilir.

yetersiz bilgi vermişsin. örneğin site içerik sitesimi olacak e ticaret sitesimi? ayrıca site kurulduktan sonra siteyle ilgilenecek bilgiye sahip misiniz

7. Varsayılan

Firmanın kalitesine göre ve yaptırmak istediğiniz sitenin türüne göre fiyatlar değişkenlik gösterir.
    En son benjamin1 tarafından düzenlenmiştir: 07.08.2018 02:36

Varsayılan www.2adam.com.tr

Alıntı Orijinalini Gönderen: ahmettopal Mesajı Görüntüle

Birçok web tasarımı sayfası var, neden sizi seçmeliyim?

2 Adam Yazılım ve Teknoloji Ltd. şirketi olarak size ihtiyacınız olan web sitelerini üstün bir profesyonellik ile sağlarız. Sadece Adana da değil, Türkiye ve Avrupa'da hizmet veren şirketlere birçok proje üreten şirketimiz, Web sayfası tasarımında da profesyonel hizmet sunmaktadır. Web tasarım, Adana'da profesyonel ekibimiz tarafımızdan yürütülmektedir. Web tasarım grafik çalışmalarında çoklu alternatifler sunarak ya da internette beğendiğiniz bir web tasarımı da hayata geçirebiliriz. Firmanıza internette ve sosyal medyalarda arama motorlarında destek oluyoruz. Web tasarım hizmetleri veren firmamız, markanıza özel web tasarım oluşturuyor. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanıza özel olmasını önemsiyoruz. Bilgisayar mühendislerimiz ile görsel ve kaliteli web siteleri yapıyoruz. Yenilikçi tasarımlar ile görselliği birleştirerek size en uygun tasarımı sunuyoruz. Gelişmiş web tasarımı algoritmaları kullandığımız, yurt içinde ve de yurt dışında bir çok web tabanlı uygulamamız çalışmaktadır. Ayrıca Web Sitesi Çalışmalarımızı inceleyerek bizi neden seçmeniz gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Web sayfası satın almak istiyorum fiyatları uygun mu?

Kendinize uygun web sitesini seçerek, uygun fiyatlı ürün seçimi ile fazla para ödemezsiniz.

Web Sitelerini ne kadar sürede ve nasıl teslim ediyorsunuz?

Yazılı ve görsel içerikleri tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren vaat edilen süre zarfında 2 Adam Yazılım ve Teknoloji size "Anahtar Teslim" proje sunar.

Seo ile Web Sayfalarınızı google sıralamasında nasıl yükseltiyorsunuz?

Web sitesi internetteki yüzünüzdür. Bir web sitesi çok önemlidir. Web tasarım için yapılan çalışmanın arka planında sadece Mühendis olanların çözebileceği detaylar vardır. Bir mühendisten almanız gereken önemli detay Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dur. Kullanıcı dostu arayüzlü sayfalar dizayn etmek, tasarlamak çok önemlidir. 2 Adam Yazılım tasarım şirketi olarak bilgisayar mühendislerimizle sizin web sitelerinizi tasarlıyor.
    Arama motoru uyumlu (seo uyumlu)
    Responsive tasarım (mobil uyumlu)
    Güvenli ve sorunsuz çalışan tasarım (Yük. Bilgisayar Mühendisler)
    Güncellenebilen internet sitesi
    SEO danışmanlığı
    Web sitelerinizi hayata geçiriyoruz.

Web tasarımında Adana, Mersin, Hatay, Ceyhan, Osmaniye, Gaziantep, Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir... Fark etmez! Biz size internet kadar yakınız.

Size ve paketlerinize nasıl ulaşabilirim?

Paketlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimiz;
    0322 453 43 43
    bilgi@2adam.com.tr
    www.2adam.com.tr

Web sayfasında Adana'daki en iyi hizmeti alacağınız, profesyonel ekibimizle sizlerleyiz...

En son 2adam tarafından düzenlenmiştir: 01.07.2019 11:00 Sebep: eksik yazıldı

Ben bir yazılım şirketi önerebilirim size bende yaptırdım .Bana çok yardımcı oldular . Seo ya falan uyumlu güzel bir sitem oldu . Niximera.com işinize yararsa bu siteyle çalışabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

1. Web Site Tasarımı Yapılır
    cemsecer tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 20.08.2014, 16:07
  2. Site Nasıl Yapılır?
    efsemuu tarafından Web Geliştirme forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 17.07.2013, 12:56
  3. Mobil Site Nasıl Yapılır?
    megolo tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0