Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

intel core i7 6700 3.40 GHz
    16 gb ram
    1 tb harddisk
    r7 240 4gb 256 bit ekran kartı
    windows 8.1 64 bit

yolluyorum
    En son ozto2000 tarafından düzenlenmiştir: 21.03.2016 17:50

http://i.hizliresim.com/ZkOyda.jpg Sistemin genel özelliklerini attım bunuda atıyım size. Bu arada diğer programlarda 1080p çekerken kastığı için plays.tv özelliğini denedim çünkü plays.tv de hiç kasmadan çekiyordu ayrıca sadece 1080p değil 720p çekmeyi denedim yine video izlerken donuyordu.

Alıntı Orijinalini Gönderen: networkenginer Mesajı Görüntüle
    Ekran kartın gayet iyi.Sanırım Ram yada Windows Tarafında boşta kalan bellek değerin sanal bellek çok düşük gibi görünüyor Makinenin işlemci, ram, hardisk özelliklerini yazarmısın birde sana zahmet kardeşim pc de yük lü olan antivirus ve yazılımlar
    İyice ümidimi kestim,yepyeni bir pcde en büyük hedefimi gerçekleştiremiyorum cidden koyuyor.16 GB RAM ve şuanda kullanılan sadece 2gb , intel core i7 işlemci 1 tb harddisk avast antivirüs kullanıyorum

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    bilgisayarın hazır kasa mı?
    evet hazır kasa 4 ay falan olucak alalı , vatandan aldım 3.050 TL ye maal oldu.

Merhabalar
    BU özelliklerde takılması imkansız senden ricam makinende gereksiz tüm programları kaldırman ve antivirus programınıda kaldırmanı istiyorum birde bilgisayarını performans moduna almanı istiyorum çözecez sakın ha pc değiştirme bu işle alakalı farklı bir sorun var ama donanım ama yazılım yani pc ram artırımı yada farklı bir seçenekle çözüleceğine inanıyorum sakın yeni pc düşünme
    Merhabaa makinemde gereksiz tüm programları kaldırmamı daha önce birçok kişi söylediği için 3-4 gün önce format attım formattan hemen sonra gerekli driverleri falan herşeyi yerli yerinde halledip tekrar denedim sonuç yine aynıydı.PC değiştirmeyi düşünmedim sanırım yanlış anladınız bilgisayarım yepyeni.önerilerinizi bekliyorum.Performans moduna aldım tekrar deniyicem şimdi eğer değişme olursa yeniden yazarım.

Merhabalar
    BU özelliklerde takılması imkansız senden ricam makinende gereksiz tüm programları kaldırman ve antivirus programınıda kaldırmanı istiyorum birde bilgisayarını performans moduna almanı istiyorum çözecez sakın ha pc değiştirme bu işle alakalı farklı bir sorun var ama donanım ama yazılım yani pc ram artırımı yada farklı bir seçenekle çözüleceğine inanıyorum sakın yeni pc düşünme
    Performans moduna aldıktan sonra aşırı bariz bir değişim gözlemledim 1080p kalitede bit hızı 10 olacak şekilde video çekebiliyorum izlerken yine anlık kasılma donmalar oluyor farkedilir şekilde ama bi önceki haliyle şuanki hali arasındada fark var.Sanırım iyiye gidiyoruz

Alıntı Orijinalini Gönderen: ozto2000 Mesajı Görüntüle
    evet hazır kasa 4 ay falan olucak alalı , vatandan aldım 3.050 TL ye maal oldu.
    ilk olarak işlemci üzerinde bulunan intel hd 530 kasana takılı olan r7 240 dan biraz daha performanslı yani şu an kullandığın ekran kartı olsada olur olmasada yani çöp. yaptığın çekimler gerçek 1080p kalitesinde ise o ekran kartından birşey bekleme. youtube daki 1080p videoları ciddiye alma çünkü onlar gerçek kalitede değil eğer öyle olsalardı bluray diskler cd boyutunda olurdu.

donanımsal bir sorun varsa muhtemelen yardım ederim. şunları yap ki herkes ne olduğunu görebilsin.

1. speccy i indir ve açılan ilk sayfanın ss sini buraya koy.
    2. hwmonitor ü indir ve çalıştır. çalışır vaziyetteyken sorun çıkaran videoyu çalıştır daha sonra açık olan o hwmonitor penceresinin tamamı görünecek şekilde gerekirse bir kaç parça olarak ss sini buraya koy.
    3. sorunlu videolardan herhangi birini bir yere upload edip linkini buraya koy ki isteyen indirip kendi donanımında deneyebilsin.
    En son ANADOL tarafından düzenlenmiştir: 24.03.2016 17:06

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    ilk olarak işlemci üzerinde bulunan intel hd 530 kasana takılı olan r7 240 dan biraz daha performanslı yani şu an kullandığın ekran kartı olsada olur olmasada yani çöp. yaptığın çekimler gerçek 1080p kalitesinde ise o ekran kartından birşey bekleme. youtube daki 1080p videoları ciddiye alma çünkü onlar gerçek kalitede değil eğer öyle olsalardı bluray diskler cd boyutunda olurdu.

donanımsal bir sorun varsa muhtemelen yardım ederim. şunları yap ki herkes ne olduğunu görebilsin.

1. speccy i indir ve açılan ilk sayfanın ss sini buraya koy.
    2. hwmonitor ü indir ve çalıştır. çalışır vaziyetteyken sorun çıkaran videoyu çalıştır daha sonra açık olan o hwmonitor penceresinin tamamı görünecek şekilde gerekirse bir kaç parça olarak ss sini buraya koy.
    3. sorunlu videolardan herhangi birini bir yere upload edip linkini buraya koy ki isteyen indirip kendi donanımında deneyebilsin.
    http://i.hizliresim.com/1vEyp1.png
    http://i.hizliresim.com/LADavJ.png
    http://i.hizliresim.com/rM1QyB.png
    Buyrun.Şimdi upload'da edicem.

Benzer Başlıklar

1. Video izlerken kasma sorunu yardım
    ongbak96 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 13.11.2012, 17:55
  2. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 03.11.2012, 19:17
  3. Yanıt: 3