4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
  1. Varsayılan ucuz televizyon

htmlhttp://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-48j6370-48-121-cm-fhd-smart-curved-led-tvdahili-hd-uydu-alici.html

geçenlerde elektro marketleri geziyordum. uee48j6370suxtk modelini çok beğendim. ayaklarıma kara sular indi mağaza mağaza dolaştım ya teşhir çıktı yada yoktu en sonunda buldum kaliteli ucuz televizyon arayanlar için birebir tavsiye ederim.

Alıntı Orijinalini Gönderen: teknolojikfare Mesajı Görüntüle
    ucuz telefonun fotosu kötü olur ucuz etin yahnisi misali
    sorunlu ve ergence basit bi düşünce...

arçelik alın mis gibi tv olmadı vestel alın bizdeki arçelik canavar gibi full hd...

Bir televizyonun çok iyi çıkması biraz da şans işidir,ama marka seçimi daha en baştan elbette önemli. Samsung ve arçelik markasından memnun kaldım şu ana kadar,şu anda kullandığım monitör LG lcd led dir,ama monitör olarak renk kalitesini pek beğenmediğim eski,vga girişli Asus lcd monitörü,next HD uydu alıcısı>HDMI-vga ile lcd tv'ye dönüştürdüm,tv olduğunda renkler biraz daha iyi oldu gibi. Eski bağlı olduğu yere eski tüplü bir exper monitörünü koydum. Ama LG monitörün görüntüsü Asus'a göre biraz daha iyidir. Lcd tv olarak samsung, arçelik olabilir,ama vestel de olabilir. Her üçü de bence tereddütsüz satın alınabilir, çünkü Türkiye'deki kullanım tecrübesiyle kendilerini kanıtlamış olan tv'lerdir.

Çok eskiden tv'de kalite denilince bilindiği gibi SONY Trinitron markası ilk akla gelir ve söylenirdi, bir crt tv sistemli olarak. Diğerlerinden en büyük farkı trinitron sistemli olmasıydı,ama çok daha pahalı ve çok daha kaliteli olmasıydı. Ama zamanla bu marka da unutuldu gibi. Veya lcd,led lcd markası olarak yerini başka markalar aldı diyelim. Belki bir android cep telefonu markası olarak şimdilerde seçilebilen bazı markaların arasındadır.

2017'de yani 3-3.5 ay sonra 4.5 G'ye sim kartla geçiş yapmak ücretli de olabilecekmiş, bana 4.5 G ile ilgili oldukça ucuz, kullanımından çok da memnun kaldığınız ama özellikle de 4.5 G'ye uyumlu olan Android cep tel. markasını buradan önerebilir misiniz? Samsung galaxsy A5,S5 veya A2'yi tam olarak da düşünüyorum, şimdilik.Kolay gelsin.
    En son tapirapir tarafından düzenlenmiştir: 20.09.2016 17:05 Sebep: ekleme
    Pardusçu'lar derneği üyesi

Benzer Başlıklar

1. Televizyon
    wixpey tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 22.01.2015, 15:53
  2. Televizyon Seçimi!
    vegas06 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 27.02.2014, 10:56
  3. Hem televizyon hem monitör
    enes1990 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.04.2012, 20:06
  4. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 04.11.2009, 19:59
  5. Web Tasarımı, Seo Optimizasyon, Ucuz Hosting, Ucuz Alan Adı ( Domain ) ve Grafik
    web_bilgini tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 29.05.2009, 00:37

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •