3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan Laptop PC'ye çok fazla oyun yüklemek sistemi yavaşlatır mı?

Selam millet, Giriş seviyesinde bir laptop pc'ye sahibim, ilkokul yıllarında doyasıya oynayamadığım oyunları bir nevi koleksiyon yapıyorum, ara sıra açıp oynuyorum, silmek istemiyorum. Ancak zannımca pc'yi yavaşlatıyor, ya da bana öyle geliyor açıkcası çok gözle görülür bir farka denk gelmedim. Bu oyunların sayısı daha da artarsa sorun olur mu?

sana şu kadar söylim kurulum yapılan diskle o oyunların tutulduğu disk bende 2 ye bölünmüş durumda 780 gb oyun var diğer kalan kısımda işletim sistemi vs.. için daha bu yüzden yavaşladığını görmedim,kasa içi temizlik ,fan temizliği düzgün yapılıp ve hdd birleştirme temizliği yapıldıkça bir sıkıntı olmaz aksi takdirde takılmalar kaçınılmazdır ((=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    sana şu kadar söylim kurulum yapılan diskle o oyunların tutulduğu disk bende 2 ye bölünmüş durumda 780 gb oyun var diğer kalan kısımda işletim sistemi vs.. için daha bu yüzden yavaşladığını görmedim,kasa içi temizlik ,fan temizliği düzgün yapılıp ve hdd birleştirme temizliği yapıldıkça bir sıkıntı olmaz aksi takdirde takılmalar kaçınılmazdır ((=
    Eyvallah hocam benim pcde zaten yerel disk c/d şeklinde bölünmemiş, sadece c var. Bakım olarakta Windows Defender & CCleaner dışında bir bakım programı kullanmıyorum. 10-12 oyun oldu şimdilik bende herhangi bir yavaşlama vs görmedim.

Benzer Başlıklar

1. Fazla oyun yüklemek bilgisayara zarar verir mi?
    hakangundogdu16 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 30.08.2012, 20:17
  2. 2 işletim sistemi yüklemek(xp,2000)
    pcalav tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 26.03.2009, 08:52
  3. 2 hdd 2 ayrı işletim sistemi yüklemek
    pcalav tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 25.03.2009, 12:15
  4. Notebook'a farklı işletim sistemi yüklemek
    BeyE tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 14.10.2004, 01:30
  5. secure ide kartlar sistemi yavaşlatır mı??
    geaper tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 25.06.2004, 18:51

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •