5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan -Windows Phone- İşletim Sistemli Akıllı Telefon Tavsiyesi

Merhaba,

Windows Phone işletim sistemli ve 4.5G özelliği olan bir akıllı telefon almak istiyorum.
    Aynı zamanda telefonumu sadece internette gezinip, video izleyerek meşgul ediyorum.

Yorumlarınızı bekliyor olacağım.
    Teşekkür ederim (:

Windows Phone yüklü olupta, Markası Nokia olmayan telefonlar da varmı?

Alıntı Orijinalini Gönderen: oasman Mesajı Görüntüle
    Windows Phone yüklü olupta, Markası Nokia olmayan telefonlar da varmı?
    nokia mı kaldı nokia ismi microsoft oldu hatta ilk modellerin adıda microsoft lumia. eğer microsoft bomba niteliğinde fark yaratacak yeni bir işletim sistemi veya telefonu piyasaya sürmeye hazırlanmıyorsa windows phone lu telefonlar teknoloji çöplüğündeki yerlerini çoktan aldılar.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Weli Mesajı Görüntüle
    Merhaba,

Windows Phone işletim sistemli ve 4.5G özelliği olan bir akıllı telefon almak istiyorum.
    Aynı zamanda telefonumu sadece internette gezinip, video izleyerek meşgul ediyorum.

Yorumlarınızı bekliyor olacağım.
    Teşekkür ederim (:
    neden özellikle windows phone istiyorsun. yurtdışından bireysel getiren bazı internet satıcılarının dışında teknoloji marketlerde şuan satılmıyor diye biliyorum. illede özel bir nedeni yoksa bütçene uygun bi android al keyfine bak. benim 2.5 yaşındaki yeğenim bile android telde resim vidyo müzik açıp kapatabiliyor sen üzerine sadece internet kullancaksın. geçen senelerde arkadaşlardan nokia nın windows phone lu telini alıpta çoktan çöpe atmayan yok. ayrıca microsoft adına dönüşen lumia lar resmi kanallardan Türkiye ye henüz gelmedi diye biliyorum.
    En son ANADOL tarafından düzenlenmiştir: 22.10.2016 00:54

Hayatımda satın aldığım ilk akıllı telefon Windows Phone tabanlıydı. -Nokia Lumia 620-3 Yıldırda bu sistemi kullanıyorum.O zamanlar da televizyonlarda reklamları çıkıyordu.Bende bu sisteme alışık olduğumdan pek bırakmak canım istemiyor. Zaten çok amaçlı kullanmıyorum.

paradan haber vermemişsin dediğim gibi microsoft lumia ları henüz mağazalarda görmedim. android de fiyat ve model seçeneği çok. windows phone ile android arasında pek fark yok kısa sürede alışırsın. ios u söylemiyorum çünkü o teknoloji özürlüler için. herhangi bi vidyo resim veya mp3 ün kaç mb olduğunu bile göstermekten aciz bi sistem.

Benzer Başlıklar

1. akıllı telefon tavsiyesi (400-600 tl arası)
    gool_affelay tarafından Android forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 16.04.2014, 09:37
  2. Windows 7 İşletim Sistemli Bilgisayarıma Bişeyler Oldu.
    Shadow126 tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 23.04.2011, 23:13
  3. Windows Phone 7’li telefon modelleri | Galeri - 1. Kısım
    teknoblv tarafından Windows Phone forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.10.2010, 20:25
  4. Android İşletim Sistemli Yeni Motorola Morrison
    siirlerefendisi tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 10.08.2009, 19:26
  5. Linux İşletim Sistemli Laptop