2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan cmd hakkında bir sorunum var yardım edebilir misiniz?

Öncelikle merhaba forumda yeniyim. Ben cmd ile bir şey yapmayı denedim fakat olmadı. Yapmaya çalıştığım şey aşağıdaki resimde de var.

Bunu yazdıktan sonra ağların gözükmesi lazım fakat gözükmüyor. Alttaki resimdeki gibi oluyor.

Hiç bir ağ gözükmüyor. Sadece "aliihsan" diye bir tane var o da daha önceden bağlandığım için gözüküyor.Onu da kaldırdım sonra tekrar bunu yazdıktan sonra hiç bir ağ gözükmedi. İşletim sistemim win7, adaptör ile bağlanıyorum ağlara. Bu sorun adaptörle bağlandığım için olabilir mi? Sadece kendi wifi si olan bilgisayarlar mı bağlanabilir? Alakasız mı sorun bilgisayarda mı? Bunu da bir videoda gördüm en sonuna "key=clear" yazınca aşağıda o ağın bir çok özelliği ve şifresi gözüküyordu ilk başta inanmamıştım fakat yorumları okuyunca gerçek olduğuna inandım ve denedim ama olmadı. Eğer anlayan bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Thumbs up Sorununa çözüm.

Selamun Aleyküm kardeşim. yazdığın komut sadece senin bilgisayarını göstermektedir. fakat şu komutu yazarsan "net view" aynı internet ağındaki kişilerie görmüş olacaksın.

Benzer Başlıklar

1. yardım edebilir misiniz?
    corpse_bride tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 18.09.2013, 01:31
  2. yardım edebilir misiniz?
    bnn_07 tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 02.04.2011, 00:40
  3. yardım edebilir misiniz?
    alicevik1994 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 25.07.2010, 23:49
  4. Yardım Edebilir misiniz ?
    ThaNAtoS_Winchester tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.03.2010, 02:38
  5. skype hakkında yardım edebilir misiniz ?
    tsavran tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 21.10.2009, 22:10

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •