2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Mouse hem klavye+mouse olarak gözüküyor ve mouse kendi kendine hareket ediyor

Arkadaşlar ilk öncelikle klavyem everest kb x88 mouse tigoes m40 daha alalı 1 hafta olmadı ama klavye ve mouseu taktığımda mouse klavye olarak gözüküyor ve daha sonra kendi kendine hareket ediyor ondan sonra donuyor bilgisayarı yeniden başlatmama gerekiyor ama farklı bir mouse taktığımda bu sorun ile karşılaşmıyorum en azından mouse normal olarak gözüküyor ve donmuyor (mouse'u farkı bir bilgisayara taktığımda hatasız çalışıyor) bir biligsayar tamircisine götürdüm mouse'u klavyeyi ve kasayı ama herhangi bir sıkıntı çıkarmadı sizce sorun ne olabilir?

İlginç bir durum, ama bu durumun direk mause ile ilgili değil pc'deki işletim sisteminden mause ayarlarıyla indirekt ilgili olabileceğini düşündüm şu anda. Win XP'yi kullanıyorsanız denetim masasında mause ayarlarında mauuse hızı en sonda (Max. da) ise %75'ine %60'ına mause'un bu hız ayarını düşürün. Bu belki bir işe yarayabilir. Klavye ve mause'un kullanıldığı USB portlarıyla ilgili, sadece o pc'de CMOS (BIOS) ayarlarını değiştirmediniz değil mi? Kolay gelsin.
    Pardusçu'lar derneği üyesi

Benzer Başlıklar

1. klavye ve mouse gözüküyor ama çalışmıyor
    frhtckr tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 22.01.2011, 01:49
  2. Mouse - klavye ters hareket
    burtiburak tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 11.02.2010, 13:41
  3. Mouse İmleci hareket ediyor ama tıklanmıyor
    alican94 tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 31.01.2010, 19:35
  4. Mouse Pad, Mouse, Klavye Kanser Yapar mı?
    Luciferman tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 26.08.2007, 12:07
  5. Kendi kendine hareket eden mouse
    kurbath2 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 16.07.2005, 13:01

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz