2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Düşük kalitede oyun bile oynayamıyorum yardım

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Böyle bir pc aldım 1.nesil muhtemelek olsa gerek ki League of Legends bile açamıyorum. Sizce ne yaparsam oyun oynama kalitem artar düşük oynlarda bile 30-40 fps alıyorum ki amaç 200 civarı. tabii league of legends gibi bir oyun için yüksek seviyeye gerek yok fakat bana lütfen ekran kartıysa anakartsa falan uyumlu olacak bir sistem önerirmisiniz alayım da rahat olayım.

http://www.hepsiburada.com/izoly-m16...-HBV000004KBX0

Bilgisayarın B sinden anlamam o yüzden dostlar uyumu birşeyler tavsiye ederseniz çok sevinirim.

O masaüstü pc iyi ve çok iyi oyunları oynamak için değildir, nispeten daha basit oyunları oynamak içindir, genel amaçlı (internet, yazı, basit oyunlar, vb.) bir masaüstü pc sistemidir. Yani anakartın içinden kullanmaya hazır (onboard) ekr. kartlıdır ve tüm oyunlar için harici pci-e ve agp'deki slota takılan diğer ekran kartlarını mutlaka satın almalısınız, üst sistemli ve çok ağır oyunlar için ram'i 8 gbyte da yapabilirsiniz. Ekr. kartı seçimi bütçeyle de direk ilgilidir, yani satın alacağınız ürünün fiyat aralığı da belirtilirse elbette size daha iyi yardımcı olunur. İşlemcisi (intel i7) dışında oyun oynamaya yetecek diğer bileşenler, mevcut kasa fiyatının iyice düşük olması için toplanırken en asgari düzeyde seçilmiştir, gerçeği budur. Kolay gelsin.
    En son tapirapir tarafından düzenlenmiştir: 19.10.2017 17:09 Sebep: ek
    Pardusçu'lar derneği üyesi

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 20.05.2016, 10:33
  2. ! oyun oynayamıyorum ! lütfen yardım !
    alpclk1804 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 29.10.2012, 15:17
  3. En Düşük Özellikli oyunda bile kasıyor
    MhmtKrks26 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 14.02.2012, 15:48
  4. Tek istediğim crysis2'yi en düşük kalitede tam ekran oynamak....
    hayallerinedokan tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 10.10.2011, 00:13
  5. Onlıne oyun oynayamıyorum yardım!
    CharKing tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.07.2009, 22:54

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz