7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan xp ekran kartı

XP işletim sistemi yüklü bilgisayarım var. Ama on board ekran kartımın xp sürücüsü bulunmuyor. Cdsinde sürücüler win7den başlıyor. Ekran kartım AMD Radeon R7. Bu ekran kartının internette bulabileceğim bir sürücüsü var mı? Varsa nerede olduğunu söyleyebilir misiniz

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara

Orada olmadığı için zaten soruyu sordum. Sürücüler win7den başlıyor xpden değil. Orjinal sitelerde yok. Belki aynısı yoksa da destekleyen başka bir sürücü vardır. Kendi sürücülerini ben bulamadım

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara

Ekran kartınızın tam modelini yazın. R7 240 ... gibi.

Sadece AMD R7 diye geçiyor. On board ekran kartı. O senin 240 dediğin değerler harici ekran kartları için olması lazım. On board ekran kartlarının öyle değerleri yok benim bildiğim

onboard derken apu demeye çalışıyorsun galiba. apulardaki r7 lerin 240 olanlarıda var 250 de. auto detect ile bulamıyorsa birde driver boosterı dene. hala bulunmadı ve xp gibi artık hiç bir desteği kalmamış işletim sistemini kullanacağına en azından 7 kullan. xp kullanmanın özel bi nedeni varsa orasını bilemem.

Ekran kartı apu. Ama değeri yazmıyor. Xpyi oynadığım eski oyunlar için kullanıyorum. Bende win7 64 bit var ama Xp 32 bit oyunları ya hiç açmıyor ya da renkleri bozuk çıkıyor. win7 32 bit xpnin oyunlarını açıyorsa o da sorunu çözebilir. Sorun sadece 64 bit olmasından kaynaklanıyorsa tabi.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 08.04.2012, 12:29
  2. Ekran kartı alacağım Yardım lütfen (Ekran Kartı uyumluluğu )
    __assassin__ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 05.11.2011, 11:53
  3. Yanıt: 22
    Son Mesaj: 31.08.2011, 16:52
  4. Ekran kartı alıyorum bu ekran kartı nasıl bakarmısınız?
    yasinkartal tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 15.05.2011, 09:25
  5. Yanıt: 5
    Son Mesaj: 02.08.2010, 00:47

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •