6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Varsayılan Format öncesi D diske kopyaladığım dosyaları C ye kopyalayamıyorum!!!

Arkadaşlar merhabalar. Geçen gün D diske yedeklediğim dosyaları format sonrası C ye aktaramıyorum. Aktaramadığım gibi D diskte dosyaları açamıyorum. Kopyalama yapmak istediğimde karşıma "Bu dosyada değişiklik yapabilmeniz için Administrators size izin vermelidir." yazıyor. Özelliklerden bütün izinleri vermeme rağmen çözüm bulamadım. Yardımınızı bekliyorum

İyi bir anti-virüs programıyla virüs taramasını yaptırın, yedekleme sırasında bu yedeklenen dosyalara virüs bulaşmıştır. Ayrıca sistem geri yükleme de bir işe yarayabilir. Kolay gelsin.
    Pardusçu'lar derneği üyesi

Virüs yöntemini de denedim ancak çözüm olmadı.

kopyalamayı nasıl yaptın. kopyala yapıştırmı yaptın yoksa windows yedekleme vs bi program ilemi. d nin bi ss sini koyabilirmisin.

Merhaba,
    bilgisayarımda windows - 64 bit işletim sistemi mevcut son 20 gündür masa üstüne kısa yol dosyası indirdiğimde ve kitaplık bölümüde resmi,video,belgeler,müzikler klasörlerinin içine yeni klasör oluşturduğumda google.chrome arama motorunda arama geçmişleri bilgisayar açılıp, kapandığın da kendinliğinden siliniyor. sanki bilgisayarda deep freeze programı varmış gibi,ancak;yeni bir program indirdiğimde,yani bilgisayara indirdiğimde ilgili programın kısa yolu masaüstüne otomarikmen sabitleniyor.Bilgisayar açılıp kapandığında kaybolmuyor.
    Denetim masasında görev çubuğu ve dosya ,kalsör seçenekleri adımından ayarlamalar yapmamam rağmen sorunum çözülmedi. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

1. Format öncesi 2.1ghz Format sonrası 1.79ghz:S
    etna81 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 30.10.2009, 23:51
  2. Harddiskten Flash Diske dosya kopyalayamıyorum:S
    askral tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 19.05.2009, 01:14
  3. format öncesi dosyaları kurtarma
    karpov108 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1