4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Windows xp

Bu ağ gözükmeme sorunu bendede var sistem eski olduğu için xp format attım ama ağlar hep kayboldu internetede giremiyorum.ana kartım asus p5ld2 sürücüleri yükledim ama olmadı acaba yanlışmı indirdim yardımcı olurmusunuz

İnternet e en kolay bağlanan işletim sistemi bu arkadaşlar, Vista ve Üstü hep görsel API lerden dolayı belalıdır.
    Doğru Driver, Doğru çözüm.
    Bu Driverların mümkünse zaptedin, CD ler USB lere, Harici Harddisk vb depolayın.
    Sonra arıyorsunuz.
    Günümüzde malesef Tamindir gibi sitelerde taşeron a döndü! Eskiden depo idi bunlar programı buralardan indiriyorduk, şimdi yönlendirme yapıyorlar, yönlendirilen yer ya yok ya değişmiş yada bir virüse çıkıyor! 2007 lerde gördüğüm internet ile şimdiki bir değil malesef, bir çok Dükkan ya kapandı yada taşeron oldu.
    Rapidshare mesela, böyle bir dev kapandı!
    Peki günümüzdeki dosya indirme siteleri ne kadar güvenli? Bir çok web siteye aradığım programı bulmak için girdiğimde beni bir dosya indirme sitesine yönlendiriyor, sallıyorum "abitly.fu" gibi malesef dosya ya olmuyor salak salak şeyler çıkıp hayal kırıklığına uğruyorsunuz yada virüs indiriyor, setup u açıyorsun senin aradığın şey değil saçma sapan sistem temizleme adı altındadaki malware tipi virüs yazılımları.
    Bide işin en kötüsü bunu bize yapan şahısların Türk firmaları olması, milli bir gurur yerine , yerin dibine girip kazıklanıyorsunuz.
    İnternet çöp olmamalı! İnternet aradığın şeyi bulmalı, İnternet, firmasının desteğini kestiği yazılımı barındırmalı ki bı işe yarasın. Kimisine WinRAR 5 lazımdır kimisine 3 herkez düşünülmeli.
    Bu konuda herkez sorumlu.

Windows XP ye desteğin kesilmesindeki temel sebep kullanıcılar tarafından tamamen kontrol edilebilir olması.
    Yani kısaca Microsoft tarafından yapılan casusluk olayları elle müdahale ile engellenebiliyordu!
    Her türlü çalışan exe programları kullanıcı tarafından sonlandırılabiliyordu! Fakat yeni çıkan Windows larda kullanıcı her işleme müdahale edemiyorlar, bu da Microsoft un işine geliyor.
    Örnek vermek gerekirse, o anda otomatik açılan bir sistem imzalı bir uygulamayı sonlandırmak istediğinizde, bu işlemi yapmaya yetkiniz Yok diye bir hata alırsınız.
    İşte bütün mesele bu.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 01.06.2014, 00:16
  2. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.07.2012, 10:15
  3. Yanıt: 17
    Son Mesaj: 15.07.2012, 12:59
  4. Yanıt: 9
    Son Mesaj: 14.03.2012, 09:19
  5. Windows 7- Windows Virtual PC-Windows Xp Mode
    sakarian54 tarafından Yazılım forumunda