3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Windows 8 Mikrofon Ayarlarında geliştirmeler yok

Windows 8 kullanıyorum ses ayarlarında mikrofonumu dıştan gelen sesleri algılamaması için kayıttan mikrofon özelliklerinde girdiğim zaman üst tarafta geliştirmeler seçeneği yok (genel,dinle,düzeyler,gelişmiş seçenekleri var)normalde geliştirmeler seçeneği herkeste var bende yok ve bu yüzden mikrofon ses ayarı yapamıyorum yani mesela bi video çekiyorum sesim hışırtılı felan geliyor desibel ini düşürüncede sesim kısık geliyor olmuyor yani
    biraz araştırdım ama tam bu dediğimle alakalı pek bişey bulamadım bi tek ses kartımın yüklü olmadığı gibi şeyler okudum ses sürücüsünü felan nasıl yüklerim ne yaptıysam olmadı nasıl bu sorunu çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim
    daha: chung cu park residence le van le luong, chung cu iris garden
    En son adamjohnson tarafından düzenlenmiştir: 06.02.2018 06:07

Anakartın markası ne ise o kendi sitesine girilerek "download/müşteri destek" kısmında anakart modeli yazılarak ses kartı sürücüsünü (32, 64 bit, işletim sistemi seçeneğiyle uyumlu seçilip) işaretlenerek anakarta uygun yazılımı indirin ve PC'ye kurarak çalıştırın. Hoparlör ikonuna 1. tıklandığında (Bu ikon çıkmamışsa bu ses kartı yazılımı başarısız olarak yüklenmiş demektir) bu ikonla birlikte gelişmiş ses denetimleri seçeneğinin de ayrıca (2. tıklamada) açılması ve mikrofon ayarlarının bu durumda tam olarak çıkması lazımdır. Kolay gelsin.
    Pardusçu'lar derneği üyesi

Ses kartı sürücüsü için driver bostter ı kullanın.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

Benzer Başlıklar

1. Windows XP Mikrofon Ayarlarını Yapamıyorum.! [SS'li]
    wanted78 tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 29
    Son Mesaj: 19.02.2012, 00:16
  2. Windows 7 Mikrofon ve Ses ayarı
    Alemortam tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 22.12.2011, 14:54
  3. Windows 7 Mikrofon sorunu
    WeiSx1 tarafından Donanım forumunda