7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan windows 10 etkınlestırme

merhraba ben yanlışlıkla wındows 10 pro lısansımı iptal ettım."windows etkinleştirilmemiş windowsu şimdi etkinleştirin" uyarısı alıyorum.ne yapabılırım;?25 karakter ürun anahtarını nereden bulabılırım.tşk

Microsoft Türkiye Destek ile irtibat kurun.Size yardımcı olacaklardır.
    https://support.microsoft.com/tr-tr/contactus/

Alıntı Orijinalini Gönderen: tugce80 Mesajı Görüntüle
    merhraba ben yanlışlıkla wındows 10 pro lısansımı iptal ettım."windows etkinleştirilmemiş windowsu şimdi etkinleştirin" uyarısı alıyorum.ne yapabılırım;?25 karakter ürun anahtarını nereden bulabılırım.tşk
    nasıl iptal ettin. laptopu aldığında üzerinde ne vardı. windows 10 lu geldiyse recovery yap. yok sonradan yükselterek lisans aldıysan hdd ye gömülü lisans dosyası devreye girmeliydi. gördüğüm kadarıyla her ihtimale karşı lisans kodunu bir yere not almamışsın. tam olarak ne yaptığını yazarmısın.

wındows 10 lu geldı.sonra bır sene önce bozuldu tamıre gıttı.windows 10 pro oldu.galıba bn pcnın adını degıstırırken oldu.

Ne yaparsanız yapın hakkınız kaybolmaz. IP numaranız bile tek başına işi çözmeye yeter. Microsoft Türkiye ile irtibata geçmelisiniz. Durumu izah edin.Size yardımcı olacaklardır.

Alıntı Orijinalini Gönderen: tugce80 Mesajı Görüntüle
    wındows 10 lu geldı.sonra bır sene önce bozuldu tamıre gıttı.windows 10 pro oldu.galıba bn pcnın adını degıstırırken oldu.
    tamire gittiği yer servis ise hdd ye gömülü recovery bölümü duruyordur recovery yaparsan düzelir. servis dışında bir yere gitti ve ücretsiz yükseltme ile 10 pro yüklendi ise iki seçeneğin var. şanslıysan hdd deki recovery bölümü duruyordur ve recovery ile laptopu ilk aldığın windows 10 a döndürebilirsin. şanssızsan 10 pro yüklenirken hdd deki recovery bölümünü silmişlerdir. recovery bölümü silinmiş ise yasal lisansına kavuşmak için tek çaren var o da garanti bitmemiş ise laptopu servise vermek.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Jeffy Mesajı Görüntüle
    Ne yaparsanız yapın hakkınız kaybolmaz. IP numaranız bile tek başına işi çözmeye yeter. Microsoft Türkiye ile irtibata geçmelisiniz. Durumu izah edin.Size yardımcı olacaklardır.
    oem sürümlerde microsoft Türkiye bu gibi konularda yardımcı olmaz doğrudan bilgisayar üreticisine yönlendirir.

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    tamire gittiği yer servis ise hdd ye gömülü recovery bölümü duruyordur recovery yaparsan düzelir. servis dışında bir yere gitti ve ücretsiz yükseltme ile 10 pro yüklendi ise iki seçeneğin var. şanslıysan hdd deki recovery bölümü duruyordur ve recovery ile laptopu ilk aldığın windows 10 a döndürebilirsin. şanssızsan 10 pro yüklenirken hdd deki recovery bölümünü silmişlerdir. recovery bölümü silinmiş ise yasal lisansına kavuşmak için tek çaren var o da garanti bitmemiş ise laptopu servise vermek.

oem sürümlerde microsoft Türkiye bu gibi konularda yardımcı olmaz doğrudan bilgisayar üreticisine yönlendirir.

aynen öyle oldu Anadol.toshıba servıs yapamadı.ustelık bılgısayarı kaybettii.zor bulduk.bnde servıs dışına verdım.bırc daha toshıba mı,tövbe

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 01.06.2014, 00:16
  2. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.07.2012, 10:15
  3. Acİl yardim-wİndows etkİnlestİrme
    papapapa tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 08.11.2008, 18:58
  4. windows etkınlestırme!!!
    oguzugu tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 3