2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan Kendiliğinden ekranın sol alt köşesine gelip sonra kaybolan isimsiz pop up pencere

Arkadaşlar merhaba,

6 Aydır , bilgisayarımda bir problem var. Avira kullanıyorum. Ancak tarattığımda herhangi bir virüs bulamıyor. Bilgisayara format atıp herşeyi baştan yükledim. Ancak sorun tekrarladı. Sorunun nedenini bulamadım. Sol altta isimsiz bir pencere beliriyor, 5-6 saniye sonra kendiliğinden kayboluyor. Bu süre içerisinde bilgisayar epey yavaşlıyor ya da takılıyor. Bu problemin çözümünü bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler.

Linke ekran görüntüsünü ekledim gelen pencerenin neye benzediğini görmeniz için.
    https://ibb.co/iJuX5S

format sonrası hala aynı sorunu yaşıyorsan ve sorunun virüs kaynaklı ise: virüs kendini arşiv dosyalarına kopyalamış olabilir. yüklediğin windows orjinal değilse virüs onun içinden geliyor olabilir. windowsu veya sonradan yüklediğin programları crack lıyorsan virüs kaynağı o olabilir. öncelikle farklı bi antivirüs ile tam tarama yaptır. kaspersky veya norton olabilir veya aşağıdaki yöntem ile windows kapalı iken tarama yapabilirsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    https://www.avg.com/tr-tr/download.prd-arl bu linkteki avg rescue cd for usb stick olanını indir. boş bir usb belleği pc ye taktıktan sonra indirdiğin dosyayı çalıştır. işle bitince elinde bootable bi usb bellek olacak. bu belleği kendi bilgisayarına kapalıyken takıp format atıyormuş gibi bellekten boot et. avg rescue cd kendini güncelledikten sonra tarat.

veya bazı virüsler kendilerini hdd nin mbr bölümüne kopyalarlar sorun bu ise kurtulmanın yolu hdd deki bütün bölümleri silerek tekrar oluşturmak.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.10.2011, 14:00
  2. ormattan sonra kaybolan Harddisk bölümü.
    zero2900 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.11.2009, 22:44
  3. pc im bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor
    shreedder tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 18.04.2009, 19:17
  4. sata 2 hdd'in formattan sonra kaybolan özellikleri!
    Jean_Baptiste tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.12.2006, 11:53
  5. kendiliğinden açılan bir pencere (pop değil)
    _SeNsiNi_ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 12.09.2004, 13:00

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •