Sayfa 1 / 2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan You tube uzerinden indirdiğim videoları silemiyorum???

Arkadaşlar merhaba telefonum galaxy j7 you tube'den indirmiş olduğum videoların bazılarını telefonumdan hiç bir şekilde silemedim cok araştırdım çok yöntem denedim ama kesinlikle basaramadim you tubeden indirdiğim videoların basliginda 😊😆😯😐 gibi gülücük işaretleri varsa özellikle o videolar kesinlikle silinmiyor

Örnek verecek olursam video adi ip atlamak 😉😂😂😂😉 yanında bu gülücük karakteri varsa videolar silinmiyor ne alakası var diyebilirsiniz silemediğim videolarin hepsinde bu karakter ifadeleri var

Bu silinmeyen dosyaları silmek konusunda çok video izledim yazı okudum google playden dosya silme programları dahi denedim ama yine silemedim

Sunuda soylemeden geçmeyeceğim videolar telefonun videolarım kismında görünmüyor video görüntüleme programlarinda gorunuyor mx player vlc player gibi

Bilgisayardan da silemedim telefona format attım fabrika ayarlarına dönderdim yine silemedim

Sizden ricam şu benim sorunum hallolana kadar lütfen bildiğiniz bütün yöntemleri anlatın hepsini deneyeceğim şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

şimdi isminde içeren bi videoyu tele indirdim ve herhangi bi sorun yaşamadım. hatta hem sildim hemde geri getirerek tekrar komple sildim. teline yapışıp kalan videolardan herhangi birinin linkini buraya yaz ki gerçekte ne oluyor anlayalım.
    En son ANADOL tarafından düzenlenmiştir: 08.04.2018 05:35

https://youtu.be/gQ0DNGOTbKI

Mesela bu videoyu indirmiştim silemiyorum indirdiğim siteden kaynaklanabilir mi acaba 10youtube
    Comdan indirmistim

verdiğin linkteki videoyu hem pc den hemde telefondan 10youtube u kullanarak indirdim hiç bir sorun yaşamadım galeride de görünüyor. sende başka bi sorun olmalı. virüs diyeceğim fakat pc dede durum aynı diyorsun.

10youtube da indirirken mp3 mp4 3gp gibi indirme seçenekleri çıkıyor. bunlardan birini seçerek indiriyor olmalısın. indirdiğin video dosyası tel hafızasında download klasöründe. dosyanın uzantısı yok ise sonuna .mp4 vs koyarak dene.

Hocam bilgisayardan da silemiyorum derken telefonumu bilgisayara baglıyorum sile basıyorum o şekilde silemiyorum demek istedim bilgisayardan indirsem sorun olmaz bu telefonda var ne varsa
    Ayriyeten dediğiniz gibi video sonunda .mp4 yok ben yazıyım dedim ne telefondan yazabildim hata verdi ne de telefonu bilgisayara bagladigimda yazabildim yine hata verdi

bugün elime bi j7 prime geçti onda da denedim sorun çıkmadı. formatlada silinmediğine göre virüs işine benziyor gibi. google store dan kaspersky ve malwabebytes indirip şansını bi dene. olmazsa verilerinin yedeğini aldıktan sonra üst ses tuşu + güç tuşu + home tuşu ile hard format atmayı dene. format atarken önce wipe cach partition ile hemen ardından wipe data/factory reset şeklinde at. hala kurtulamadıysan internette yazanlara göre custom rom yüklemen gerekecek gibi.

Fabrika ayarlarına geri yüklemene rağmen videolar halen telefonda görünüyorsa,bu videolar hafıza kartında depolanıyordur!
    SD kartını biçimlendirmeyi denedin mi?

Alıntı Orijinalini Gönderen: forewer_53 Mesajı Görüntüle
    Fabrika ayarlarına geri yüklemene rağmen videolar halen telefonda görünüyorsa,bu videolar hafıza kartında depolanıyordur!
    SD kartını biçimlendirmeyi denedin mi?
    Hocam hafıza kartında değiller hafıza kartını cıkarırkende aynı şekilde silinmiyor hemde kaç tane hafıza kartı değiştirdim bu vakte silinmesi lazimdı bu sorun yaklaşık 1 senedir var canıma tak deyince konu açtım sonunda

Alıntı Orijinalini Gönderen: ANADOL Mesajı Görüntüle
    bugün elime bi j7 prime geçti onda da denedim sorun çıkmadı. formatlada silinmediğine göre virüs işine benziyor gibi. google store dan kaspersky ve malwabebytes indirip şansını bi dene. olmazsa verilerinin yedeğini aldıktan sonra üst ses tuşu + güç tuşu + home tuşu ile hard format atmayı dene. format atarken önce wipe cach partition ile hemen ardından wipe data/factory reset şeklinde at. hala kurtulamadıysan internette yazanlara göre custom rom yüklemen gerekecek gibi.

Hocam kasperi ve malwabebytesi yükledim ancak ikiside virus bulamadı dediğiniz sekilde yedek aldım ve tuşlara aynı anda bastım şoyle bir hata verdi format atamadım

" recovery is not seandroid enforcing
    Custom binary blocked by fap lock ""

Hiç bir sey anlamadım ama sorunun çözümü bu şekilde format atmakta galiba bu sorunu cozup dediginiz sekilde format atarsam belki cöźülür

youtube da şöyle bir şey buldum. rootlamadan blokeyi kaldırdığını söylüyor.

Benzer Başlıklar

1. msn uzerinden girildiginde hotmail acilmiyor
    apayr1 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 15.07.2009, 17:11
  2. indirdiğim proğramı silemiyorum
    progressist tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 20.08.2008, 23:49
  3. ADSL uzerinden uzaktan baglanti
    Lobo tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3