4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Format sorunu

Arkadaşlar öncelikle acemiyim onu söyliyeyim.İlk defa format atıcam.Sorunum şu: Boot ayarlarına girdikten sonra usb ile başlatıyorum daha sonra f10(save and exit) yapıyorum.Tekrar bilgisayar başladıktan sonra f8e basıyorum.İşte sorun da burada.F8 sonrası gelişmiş ön yükleme seçenekleri geliyo karşıma.Başkalarında bu gelmiyor.Ben de neden geliyor?Ne yapmam gerekir?

Kurulum öncesi diski tamamen biçimlendir. Veya gelişmiş önyükleme seçeneklerinden doğru disk'i seç.(C://)

bot ayarlarında formatı atacağın cd rom veya flash bellek ise ilk sıraya almalısın daha sonra cd rom veya flash belleği tak artık f8 e basmana gerek yok direk cd veya flash ı görecek ilerleyen adımları seçeceksin sen f 8 e basarak diğrer seçeneklere geçiş yapıyorsun formata değil
    BANA ULAŞIN
    avatarı dahada küçültün mercekle bakalım, yazılarıda küçültün nede olsa reklam izlemeye geldik buraya

usb den format atmaya çalışıyorum.Win7 usb/dvd download tool indirdim.İnternetten de win7 starter buldum.Programın içine yerleştiriyorum usb device diyorum.SOnra şöyle bi hata çıkıyor ''not enough free space''. 32 gblik usb ile denesem de düzelmiyo bu hata(28gb si boş usb nin)

Benzer Başlıklar

1. İnternet sorunu ve arkadan gelen format sorunu
    ss4met tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 21.07.2012, 00:25
  2. Format sorunu!
    Feyzabad tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.06.2011, 12:10
  3. FormaT Sorunu
    awaqdadsa tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7