Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan En iyi iptv destekli cihaz hangisi?

Merhabalar,

Üniversiteden bir arkadaşımın tavsiyesi ile https://www.performiptv.com sitesinden iptv satın aldım. Şuanda bilgisayardan ve telefondan izliyorum ama tv de izlemek istiyorum. Televizyonum Smart TV değil o yüzden iptv destekli bir cihaz almam gerekiyor tv de izlemek için. Perform iptv de ki canlı yayınların bazıları 1080p hatta 4K filmler var o yüzden kaliteli bir cihaz arıyorum tavsiyeleriniz olursa araştırmak isterim. Teşekkürler.
    En son MustafaSayar tarafından düzenlenmiştir: 20.02.2019 14:49

2. Varsayılan

Apple TV tavsiye ederim iptv için gayet iyidir

3. Varsayılan

MAG 256 öneririm bende var sıkıntısız bir cihaz

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: mahirpulcu Mesajı Görüntüle
    MAG 256 öneririm bende var sıkıntısız bir cihaz
    Apple TV den iyi midir sizce?

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Trabzonlu6161 Mesajı Görüntüle
    Apple TV den iyi midir sizce?
    İkisi de iyi cihaz ama MAG 256 daha randımanlı diye düşünüyorum. Yeni çıkan Apple TV 4K yı bilmiyorum ama belki o daha iyi olabilir

6. Varsayılan

Kurulumları hakkında bilgi verebilir misiniz?

7. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: MustafaSayar Mesajı Görüntüle
    Apple TV de uygulama marketinden iptv için uygulama indiriyorsunuz artık onu iptv aldığınız siteye sorun size uygulama tavsiye ederler. İndirdikten sonra yine iptv aldığınız siteden size verilen bilgileri uygulamaya girip kaydediyorsunuz hepsi bu kadar.

8. Varsayılan

MAG 256 da farklı biraz. Cihazın MAC adresini iptv satın aldığınız siteye siz perform iptv den almıştınız yani perform iptv ye veriyorsunuz sistemlerine kaydediyorlar sonra size bir url veriyorlar bu url yi cihaza kaydediyorsunuz bu kadar sonra normal tv izler gibi kumandayla kanal değiştiriyorsunuz vb. kolaydır kurulumu

9. Varsayılan

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için perform iptv nin kanal listesinde 1080p canlı kanallar ve 4K filmler olduğunu söylemiştim cihazda kasma fln yapmaz değil mi?

10. Varsayılan

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için perform iptv nin kanal listesinde 1080p canlı kanallar ve 4K filmler olduğunu söylemiştim cihazda kasma fln yapmaz değil mi?
    Rica ederim hayır bu cihazlar kalitelidir internetiniz sağlamsa problem olmaz

Benzer Başlıklar

1. Adını bilmediğim cihaz
    rapower27 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 05.01.2012, 18:58
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 17.08.2010, 16:04
  3. bluetooth cihaz
    Yasin12345 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 03.03.2010, 23:05

Gönderim İzinleri