7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
  1. Varsayılan monitöre görüntü gelmemesi

ekranı kırık bir laptopum var vga monitör ile kullanıyordum format attım monitörü bir defa gördü sonra görmüyor , monitör baska pcde çalışıyor. laptopta tv ye hem hdmi ile hem vga ile baglanıyor. yani ikisinde de problem yok ama birbirlerini görmüyorlar. ne yapabilirim? (monitörüm casper 2000w)

2. Varsayılan

Windows+p yapmayı dene.

3. Varsayılan

denedim ama malesef olmuyor

senin monitörün en yüksek çözünürlüğü 1680x1050 imiş. tv ye bağlanıyor dediğine göre laptopu tv ye bağlayıp ekran çözünürlüğünü 1680x1050 yaptıktan sonra monitörü tak. bu çözünürlüğün üzerinde ayarlıysa monitörden görütü alamazsın.

windows+p ye basarak farklı ekran seçeneklerini tuşlar yardımıyla seçebilirsin. arka arkaya windows+p yaparak seçeneklerde gezebilirsin.

5. Varsayılan

hepsini denedim ama maalesef olmuyor, bir ara öyle açık bıraktım gittim pcyi görüntü 40 dakika sonra falan gelmişti sonra gelmedi daha. acaba intel grapich kartını mı silip yüklesem

hem monitör başka pc de hemde laptop tv ile çalışıyorsa: monitör laptop kablosunda da sorun yoksa tek neden monitör çözünürlük değerlerinin aşılması olmalı. hala aynı şekilde düşünüyorum.

PC yi Tv ye ya HDMI le yada VGA ile bağlayın.İki türlü bağlantı çakışma yaratacaktır.Ayrıca Tv ye hangi tür bağlantı olursa olsun PC bağlandığında görüntü gelmesi gerekir.Gelen görüntü istenilen boyutta değisede ayarı pc den yapılır.
    Bunlar gerçekleşmiyorsada ekran kartı programının kaldırılıp,tekrardan yüklenmesi gerekir.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

Benzer Başlıklar

1. Ekrandaki Kırmızı Çizgiler Ve Monitöre Ekran Gelmemesi
    aybktpl tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 23.07.2014, 19:42
  2. Monitöre görüntü gelmemesi
    atilays tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 11.07.2011, 00:28
  3. monitöre görüntü gelmemesi sorunu !!!
    murathan_3 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 18.09.2010, 03:09
  4. Monitöre görüntü gelmemesi problemi
    dmrlp tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 30.05.2009, 13:02
  5. monitöre görüntü gelmiyor
    reyatr12 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.11.2007, 22:22

Gönderim İzinleri