2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan roblox oynarken bi süre sonra internetim gidiyor

arkadaşlar ROBLOX adında bir oyun var bilenler bilir o oyunu oynuyorum bi 10 15 veya 30 dk'ya kadar bile çıkabiliyor sonra internet oto. olarak kendiliğinden kesiliyor ama internet değil pc'den kesiliyor (reset atiyorum olmuyor vb. şeyler yapıyorum olmuyor) yanlızca pc'yi tamamen kapatıp açınca oluyor ve bu beni çıldırtıyor - bu oyunların hepsinde kaynaklı değil belli başlı oyunlarda - minecraft oynarken gitmiyor cs 1.6 oynarken gitmiyor outlast oynarken gitmiyor roblox oynarken gidiyor bunun çözümünü bilen varsa yazabilirse çok sevinirim - şimdiden teşekkür ederim

birde wifi ve ethernet sürücülerini güncelle öyle dene

bunu bir dene ,
    Microsoft Destek Forumu'na hoş geldiniz.
    Öncelikle bilgisayarınızın ağ kartının, Windows 10 işletim sistemi ile uyumlu olan güncel sürücüsünü kullandığınızdan ve farklı cihazlarda aynı sorunun olmadığından emin olunuz.
    Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları giriniz:
    1. netsh int ip reset a.txt (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)
    2. netsh winsock reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)
    3. netsh winhttp reset proxy (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)
    4. netsh advfirewall reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)
    5. ipconfig /flushdns (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)
    Bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin. Ayrıca, ADSL modeminizi sıfırlayın ve yazılımını güncelleyin, ISS (Internet Servis Sağlayıcısı)'nize başvurarak bilgi alınız.
    Sorun devam eder ise;
    + S tuşlarına aynı anda basın, CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile açınız. Açılan pencereye SFC/SCANNOW yazıp ENTER tuşuna basınız. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol ediniz.
    Sorunun devam etmesi durumunda, BURADA yer alan dosyayı masaüstüne indirip, sıkıştırılmış dosyadan çıkartınız. Çıkarttığınız Allupdate.bat dosyasına sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile çalıştırınız. İşlem tamamlanıp, DOS ekranı kapandıktan sonra test ediniz.
    Sorunun devam etmesi durumunda, + S tuşlarına aynı anda basın, CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile açınız. Açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basınız.
    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
    DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Sorununuz giderilmez ise, yeni bir Windows kullanıcı hesabı oluşturarak durumu test ediniz.

Benzer Başlıklar

1. Kasa çalışıyor fakat bir süre sonra ekran gidiyor
    Roque58 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 04.12.2017, 12:41
  2. 20dk sonra internetim gidiyor bıktım
    tunahan10 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Son Mesaj: 25.11.2014, 13:12
  3. İnternetim bir süre sonra gidiyor :(
    pyshpt tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda