4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Sahte windows sorunu

Merhaba öncelikle 2 aydır kanser olduğum pc imle yeni sorunlara doğru gidiyoruz şimdiki sorun ise windows 7 orijinal değil hatası bundan önce pc im windows güncellemelerini indiriyordum ve sonra yeniden başlatmamı istiyordu başlat diyince windows başlatılıyor da kalıyordu ve maalesef bende zorla kapatıyorrum iki kere böyle oldu 2.zorla durdurmadan sonra pc bi işlem yaptı dosyaları bozukluğunu test etti galiba sonra açıldı sonra tekrar yeniden başlattım bu sefer windows orijinal değil kopyası hatası aldım durduk yere şimdide düzeltemiyorum ne yapacağım lütfen yardım edin

forum içinde illegal bir şey paylaşmak yasak ama size kısaca KMS aktivator kullanmanızı tavsiye ediyorum özel mesaj atıcam oradan indirip yeniden illegal yoldan legal yapma programınıda nasıl indirirsiniz link atıcam (=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    forum içinde illegal bir şey paylaşmak yasak ama size kısaca KMS aktivator kullanmanızı tavsiye ediyorum özel mesaj atıcam oradan indirip yeniden illegal yoldan legal yapma programınıda nasıl indirirsiniz link atıcam (=
    Teşekkürler eve gidince bir deniyeceğim

birde o tip dosya antivirüs uygulaması için h.a.c.k olarak algılanır indirmeden önce antiyi kapatıp öyle indirmen gerekli (=

Benzer Başlıklar

1. Sahte Windows 8 Hakkında Sorular?
    MetalizmRock tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 07.07.2013, 12:42
  2. sahte windows restore nasıl silinir?????
    trbzn tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 09.02.2012, 14:48
  3. Sahte SONY MP4 Player Sorunu
    furkan1103 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.12.2011, 21:43
  4. Sahte Windows 7 Kullanımı !
    denigu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 01.08.2010, 10:26

Gönderim İzinleri