7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Allah aşkına yardım edin lenovo ideapad 310

bilerim ablalarım kardeşlerim öncelikle herkese merhabalar ve şimdiden teşekkürler.

Artık çıldırmanın eşiğine geldim.Sürekli formatlamak zorunda kalmaktan ve delirmekten delirdim.Ve çareyi aslında umutsuzca buraya yazıp sorarak arıyorum.Allah ın adını veriyorum gerçekten artık dua etmekten başka çarem kalmadı heralde yardım edin...

win 10 var ve %100 disk kullanımı sorunu yaşıyorum nette yazan heeer haltı denedim düzelmiyor.Daha önce servise verdim hd tune vb programlar aracılığıyla donanımsal olduğunu düşünerek ve harddisk değişti ama döndü dolaştı gene aynı şey oldu.Rapor falan oluşturup yükleyecektim ama neyde nerede nasıl ne tarz bi sorun var bilemiyorum.Arada chrome açarken bile kasıyor şaka gibi ya geçen sene aldım pc yi 7.nesil. Allah kahretsin artık bıktım bilen biri nolur yardım etsin bilmemnereyi raporla bakayım desin şöyle yap desin böyle yap desin.Gerçekten deliricem.Servise götürmek istemiyorum o son çarem olsun vize dönemindeyim pc ye ihtiyacım var.

i5 7200U CPU @2.50GHz 2.70GHz
    8 gb ram

Anlamak için ne bilgiye ihtiyaç varsa ss falan herşeyi atarım nolur bilen biri ilgilensin

başka bir işletim sisteminde yada şöyle söyliyeyim farklı bir linux yada windows altında denediniz mi hiç hdd doluluk oranınız ve masaüstünüzde çok büyük boyutlu dosyalarınız var mı? dowload klasörünüz de de yine yüksek boyutlu bir şeyler var mı ? HD tune programı ile hdd nizi kontrol edebilirmisiniz?

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    başka bir işletim sisteminde yada şöyle söyliyeyim farklı bir linux yada windows altında denediniz mi hiç hdd doluluk oranınız ve masaüstünüzde çok büyük boyutlu dosyalarınız var mı? dowload klasörünüz de de yine yüksek boyutlu bir şeyler var mı ? HD tune programı ile hdd nizi kontrol edebilirmisiniz?
    Üstad hdtune ile baktım sağlığı 73 gödteriyordu onun dılınd abişey yok. Zaten 1 hafta önce formatladığım için 3 4 oyun kısayolu var masastünde işte taş çatlasın 5 tane oyun yüklü olsun diskte bide netcad diye bie uygulamam var başka bişey yok..

Başka işletim sistemi denemedim ama harddiskten daha önce servise gittiğim için win10 da sorun olduğunu düşünmedim hiç. Birsürü insan bayılıyor win10 a. Ne yapacağımı şaştım kaldım

win 10 sisteminde ssd varsa mükemmel ama hdd üzerinde okuduğum yorumlarda hantal kalıyor diye okudum çoğu yerde ! C deki dosya yada kayıtlı programlar şişkinlik yapmıyor ama işte belgelerim masaüstü ve download klasörü sıkıntı yaratır onun dışında hd tune ile error scan yaptırdığında bir hata ile karşılaıyormusun kontrol edermisin?

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    win 10 sisteminde ssd varsa mükemmel ama hdd üzerinde okuduğum yorumlarda hantal kalıyor diye okudum çoğu yerde ! C deki dosya yada kayıtlı programlar şişkinlik yapmıyor ama işte belgelerim masaüstü ve download klasörü sıkıntı yaratır onun dışında hd tune ile error scan yaptırdığında bir hata ile karşılaıyormusun kontrol edermisin?

Bad sector taraması yaptım temiz hard disk sanırım hantallıktan hocam doğru söylüyosun. Servise değiştirmek istediğimi söyliyim bakalım ne dicekler ssd olmasa bari hdd 7200 rpm taksınlar..

Alıntı Orijinalini Gönderen: kobramans Mesajı Görüntüle
    Bad sector taraması yaptım temiz hard disk sanırım hantallıktan hocam doğru söylüyosun. Servise değiştirmek istediğimi söyliyim bakalım ne dicekler ssd olmasa bari hdd 7200 rpm taksınlar..
    bence servis hdd yi değiştirmeden bir şekilde eski hdd yi koymuş donanım kimliğini çıkartın hddnin sol tarafta drives içinden bakıp ekran görüntüsünü kaydet mail adresine gönder resmi yedekte dursun bakalım değiştiricekler mi hdd ni?

https://www.hwinfo.com/files/hwi_590.zip

7. Varsayılan

olabilir ondan şüphelenmiştim zaten hocam.Teşekkürler ilgin için tekrardan

Benzer Başlıklar

1. Allah aşkına yarabbim yardım edin!
    enesozhan1 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 21.05.2012, 15:35
  2. Allah aşkına bi yardım edin bu dilenciye:)
    seckin032 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.08.2010, 16:10
  3. Allah aşkına yardım edin :'(
    mami197 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 01.11.2009, 12:01
  4. Allah aşkına Yardım edin
    LYCAN61 tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 07.02.2009, 17:37
  5. allah aşkına yardım edin acilen !!!!!!1