6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Question Windows ssd

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Casper ultrabook 14 cihazımda 500gb hdd ve 32 gb ssd var. ssdyi sistem diski yapmak istiyorum internette adamlar c yi olduğu gibi ssd ye atıyorlar ben sadece windowsu oraya kurup performansından yararlanmak istiyorum adım adım anlatacak varmı ?

eğer mevcut HDD deki windowsu oraya taşımaksa amacın klon programları ile kopyalabilirsin ,ama bence temiz kurulum yapmak daha mantıklı SSD ye bunun içinde normal format yöntemleri ile yapabilirsin.(=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    eğer mevcut HDD deki windowsu oraya taşımaksa amacın klon programları ile kopyalabilirsin ,ama bence temiz kurulum yapmak daha mantıklı SSD ye bunun içinde normal format yöntemleri ile yapabilirsin.(=
    Windows 10 sıfırlama yerinden sadye yeniden windows kurulumu yapabilirmiyiz veya cd ile kurulum yapsam windows lisansı iptal olur mu ?

bak şu ufak program ile ürün anahtarını görebilirsin (= ekran resimini çek elinde bulunsun içinde
    2 adet var sıra ile yap

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    bak şu ufak program ile ürün anahtarını görebilirsin (= ekran resimini çek elinde bulunsun içinde
    2 adet var sıra ile yap
    Ürün anahtarı bilgisayatın altında ve özellikler kısmındada yazıyor eğer aynı şeyden bahsediyorsak o ürün anahtarı ile etkinleştirme yapabilirmiyim bide alttaki ürün anahtarının olduğu yapışkanda win7 yazıyor win10da erkinleştirme hata alırmıyım ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: Alp46 Mesajı Görüntüle
    Ürün anahtarı bilgisayatın altında ve özellikler kısmındada yazıyor eğer aynı şeyden bahsediyorsak o ürün anahtarı ile etkinleştirme yapabilirmiyim bide alttaki ürün anahtarının olduğu yapışkanda win7 yazıyor win10da erkinleştirme hata alırmıyım ?
    alabilirsin çünkü senden key girmeni isteyebilir o yüzden işini sağlama al başın ağrımasın (=

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 01.06.2014, 00:16
  2. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.07.2012, 10:15
  3. Yanıt: 17
    Son Mesaj: 15.07.2012, 12:59
  4. Windows 7- Windows Virtual PC-Windows Xp Mode
    sakarian54 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 13.03.2010, 21:12
  5. Yanıt: 17