4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Netflix tekleyen video sorunu

Merhaba, uzun süredir çözüm bulamadığım bir sorun yaşıyorum. Opera tarayıcı dışında diğer tarayıcılarda ve microsoft mağazasının netflix uygulamasını kullanırken teklemeler yaşıyorum. Opera tarayıcı 720p görüntü kalitesine kadar destekliyor ve açıkçası beni tatmin etmiyor. Sorunu tekleyen video adıyla açtım ama pc komple tekliyor desem daha doğru olacak. Netflix kullanırken 3-4 saniyelik aralıklarla anlık donmalar yaşıyorum. Bu donmalar yalnızca netflix kullanırken oluyor. Youtube ve elimde bulunan videoları izlerken böyle bir sorun yaşamıyorum. Netflix bu soruna ''Bilgisayarınız video yürütmeyi engelleyen bir ekran kartı sürücüsü sorunu yaşıyor olabilir. Yardım almak için bilgisayar üreticinizle görüşün.'' diyerek cevap veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum dostlar. Aşağıya sistem özelliklerini yazıyorum.

i5 6600, hd 530 dahili gpu, 8gb ram, philips 190cw 1440x900p monitör, dvi-d ile bağlantı yapıyorum.

ekran kartının güncel sürücüsünü indirip kur yada kendi arayüzünden güncelleyiniz.

tüm sürücüler güncel.

Opera programını kaldırıp,yükleyin ve aynı programın netflix e ilgili eklentisi olabilir.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

Benzer Başlıklar

1. Facebook Video Arama (Facebook Video Call) kurulum sorunu
    alici tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 15.09.2013, 13:34
  2. Yanıt: 13
    Son Mesaj: 30.07.2012, 16:05
  3. önerdiğiniz video editleme(video yapma-video kesme vb)
    backto tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 27.01.2009, 02:55

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •