Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 - 17 arası sonuçlar

Buradaki yazınızda pc de iki işletim sistemi olduğunu yazmışsınız.
    Birde yükleyebiliyorsanız tek işletim sistemiyle sorununuza bakın.Anlatıma bağlı olarak sorun donanım çakışması olarak gözüküyor.
    Yine pc yi hangi işletim sistemiyle açıyorsanız açmaya çalışın ve sürücüleri yükleyin.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

arkadaşlar sırf bu yorumu yazabilmek için üye oldum yaklaşık 1 haftadır bilgisayarım(toshiba satellite l750 serisi) yeni aldığım bataryayı bilgisayar açıkken durduk yere şarj etmeyi kesiyordu kapalı iken şarj ediyordu yapmadığım işlem kalmadı(bios update, driverleri sil yükle vb.) en son laptopuma orjinal adaptör aldım ve şuan sıkıntım çözüldü benim gibi problemi olanlar yararlanır umarım.(not:eski adaptörümü prize taktığımda ses çıkarıyordu)

Alıntı Orijinalini Gönderen: glodyus Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar sırf bu yorumu yazabilmek için üye oldum yaklaşık 1 haftadır bilgisayarım(toshiba satellite l750 serisi) yeni aldığım bataryayı bilgisayar açıkken durduk yere şarj etmeyi kesiyordu kapalı iken şarj ediyordu yapmadığım işlem kalmadı(bios update, driverleri sil yükle vb.) en son laptopuma orjinal adaptör aldım ve şuan sıkıntım çözüldü benim gibi problemi olanlar yararlanır umarım.(not:eski adaptörümü prize taktığımda ses çıkarıyordu)
    ben de bunu diyrecektim. adaptör eski ise ya da bozuksa açık pc de şarj yapamaz. çünkü gücü anca laptopun çalışmasına yeter. ki laptopların bazıları böyle ise adamı uyarabilir bile.

Cool

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    ben de bunu diyrecektim. adaptör eski ise ya da bozuksa açık pc de şarj yapamaz. çünkü gücü anca laptopun çalışmasına yeter. ki laptopların bazıları böyle ise adamı uyarabilir bile.
    keşke daha erken söylemiş olsaydın

Alıntı Orijinalini Gönderen: glodyus Mesajı Görüntüle
    keşke daha erken söylemiş olsaydın
    orum ölü bu soruları da soran kalmadı
    f

Varsayılan Laptop Çalışırken Şarj Almıyor

merhaba arkadaşlar elimde laptop pil gurubu var bunun giriş çıkış uçları hakkında bilgi istiyorum.yanlış bi işlem yapıp hazır devreleri yakmak istemiyorum açıkcası...önce tecrübelerineze baş vurayım dedim.fotoları koyuyorum... If you have any thoughts concerning where and how to use How do you use dauntless in a sentence or How do I make a game website, you can get hold of us at our web site

o pil grupları firmaların kendi insiyatiflerinde. hangisinden ne çıkıyor kimse bilemez. kimi uçları gerilim girişi kimi çıkış için kimi de sıcaklık pil sağlığı için. ki napıcaksınız onuda pek anlamadım ama.

Benzer Başlıklar

1. !!ACİL!! Laptop şarj ışığı yanmıyor! Şarj olmuyor !
    xgame243 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 27.09.2017, 18:33
  2. Nokia lumia 720 şarj almıyor
    berattanguner tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 07.05.2017, 11:09
  3. Laptop şarj ışığı yanmıyor, şarj olmuyor
    buffy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 30.10.2012, 11:36
  4. oyunda pilde çalışırken donma asus laptop