5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    Herhangi bir yer

Varsayılan xp de açılmayan siteler

Artık bazı sitelere giremiyorum.Chrome kullanıyorum.Film izlemek istiyorum misal,Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor bu yazı çıkıyor siteye girmek istediğim de.Bunun çaresi var mı??

Xp den kaynaklı sorun olabilir.Artık siteler xp uygulamalarını desteklemiyor.
    Hangi sitede film izlemek istiyorsunuz belirtin.
    Youtubeda sorun olacağını sanmıyorum.
    Ayrıca belirttiğiniz hatayı da dikkate alın.Pc ye virüs bulaşabilir.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

aslında hort olucak ama xp yüklü pc ler genelde çok eski olur ve anakartlarında bios pili bitiktir. bu yüzden de pc nizin saati güncel kalmaz. saati düzeltmeden de internete çıkamazsınız.

Win 7 artık son destek günlerini (demlerini) adeta yaşıyor, yarım desteğin kalkmasına da artık sayılı aylar var. XP' de internet explorer ile açılan, örneğin netteki POSTA gazetesinin resimleri hiç görünmüyor, desteklemeyen sitelerin büyük çoğunluğu i.e. yi XP' le birlikte desteklemediği gibi bunu bir uyarıyla bazen bildiriyor. Ancak XP'deki mozilla firefox, chrome, vb. tarayacılarla aşağı yukarı tüm siteler destekleniyor. İnternet bankacılığında da i.e. XP ile beraber desteklenmiyor olabilir. Ancak win 7'deki i.e. web browser'ı sitelerin tümünde halen büyük oranda destekleniyor, örneğin. Kolay gelsin.
    Pardusçu'lar derneği üyesi

Alıntı Orijinalini Gönderen: tapirapir Mesajı Görüntüle
    Win 7 artık son destek günlerini (demlerini) adeta yaşıyor, yarım desteğin kalkmasına da artık sayılı aylar var. XP' de internet explorer ile açılan, örneğin netteki POSTA gazetesinin resimleri hiç görünmüyor, desteklemeyen sitelerin büyük çoğunluğu i.e. yi XP' le birlikte desteklemediği gibi bunu bir uyarıyla bazen bildiriyor. Ancak XP'deki mozilla firefox, chrome, vb. tarayacılarla aşağı yukarı tüm siteler destekleniyor. İnternet bankacılığında da i.e. XP ile beraber desteklenmiyor olabilir. Ancak win 7'deki i.e. web browser'ı sitelerin tümünde halen büyük oranda destekleniyor, örneğin. Kolay gelsin.
    işletim sistemin sayfa desteği olmaz. ben sanal makinede xp kullanıyorum. kendi tarayıcısı ie6 internete giremiyor ama ie 9 ya da firefox falan yüklenirse girer. ki girdim ben.
    ayrıca her pc günümüz işletim sistemlerini kaldıracak kapasitede değil. 4 gb ramli bi pc w10 ve interneti aynı anda kaldıramaz. vista ya da xp tek çare kalıyor.

Benzer Başlıklar

1. Açılmayan pc
    octopusokan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 18.07.2007, 18:05
  2. Hiç açılmayan pc
    simales tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 09.06.2006, 19:53
  3. Açılmayan cd
    Alesta tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5