Herkese merhabalar arkadaşlar,

Ben Hilal. Bir firmada iş analisti olarak çalışıyorum. İşim gereği müşterilerle çok fazla görüşmem oluyordu telefonla. Ve bu durumdan dolayı da en son o kişiyle ne konuştum hangi aşamadayız patronlarıma bilgi vermem gerekiyor. Fakat ben sürekli bunları not almaktan çok yorulmuştum. En son ne konuştuysak onu kayıt altına alabileceğim hatta telefon görüşmelerimizi kayıt altına alabilecek bir sistem işimi fazlasıyla görürdü. Bunun için bir crm programı arayışına girdi firmam. Bende araştırdım birçok ürün inceledim fakat kafama evobulutun crm programı yattı. Görev ve iş yönetimi modülüyle yapılan işler kimlerle ne görüşüldüğü, Ip santral sistemleriyle birlikte görüştüğüm kişiyle ses kaydımın tutulduğu bir yapının olması beni çok mutlu etti. Fiyatı da oldukça uygun gelince almaya karar verdik. Eğer böyle bir programa ihtiyacınız varsa mutlaka inceleyin derim. 14 gün boyunca deneyebilirsiniz. Ben sistemi zor kavradığımdan hergün aradım kendilerini destek ekiplerindeki hanımefendiler de çok sabırlıymış ki her soruma geri dönüş sağladılar haha Başvuruda bulunup ücretsiz olarak inceleyin derim. Linki bırakıyorum.

https://www.evobulut.com