10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Laptopta resimlerim dosya klasörü açılmıyor

İşletim Sistemi vista olan laptoptaki resimleri dvd ye taşımak istedim. Dalgınlıkla resimler dosya klasörü içindeki klasörleri taşımak yerine komple resimler dosya klasörüyle birlikte taşımışım. Resimler dvd ye yüklenirken o anda laptop dondu işlemci işareti sürekli dönüp duruyodu. Bi süre bekledim düzelmeyince laptopu kapatıp yeniden açtım. Şimdi başlat menüsündeki resimlere tıklıyorum açılmıyo. Sağ tıklayıp özelliklere baktığımda dosya klasörü değilde kısayol olarak görünüyo. dvdye de sağ tıklayıp özelliklere bakıyorum boş alan yok dolu görünüyo ama içinde resim falan görünmüyor. Bunu düzeltmenin bi yolu varmıdır. Resimlerimi geri getirmek istiyorum

sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.

Liste olarak sitelere giriş yapmak istiyorsanız adresimize tıklayınız. Giriş ve kayıt işlemleri burada. click here to know more
    Liste olarak sitelere giriş yapmak istiyorsanız adresimize tıklayınız. Giriş ve kayıt işlemleri burada.

Aslında bu işlerden pek fazla anlamam ama sistem geri yüklemeyi denedim değişen bişey olmadı. geri yükleme noktasına istediğim tarihi yazıyorum sistem yüklendikten sonra bugünün tarihi çıkıyor. Normal mi ben mi hata yapıyorum ?

hızlı resim sitesini açmıyor sistemim şuraya gönderip paylaşırmısınız? http://www.resimag.com/

resimag.com/p1/092e27f11c.jpeg

resimag.com/p1/8b64c7e831.jpeg

resimag.com/8b64c7e831.jpeg

resimag.com/0a7696f0d2.jpeg
    En son woswogen tarafından düzenlenmiştir: 21.12.2018 13:15

dosya kurtarma yazılımı ile tarama yapabilirsiniz bence son çare olarak yada klasör içinde gizli dosyaları gösteri aktif edin belki gizlenmiştir yanlışlıkla (=

Bilgisayarımda C sürücüsünde kullanıcılar/kullanıcı adı yolunda resimlerim gözüküyormu?.Bu sorunda illa ki yan pencereden girmek gerekmiyor.
    Ayrıca başka bir çözüm yoluda pc yi güvenli modda veya başka bir kullanıcıda açmayı deneyin.Yine C sürücüsünde kullanıcılar/kullanıcı adı yolunu kullanın.
    Ayrıca resimlerim klasörü dvd ye yazdırmada sorun olsa bile dosyalar içeridedir.DVD nin dolu gözükmesi normaldir.Çünkü yazma sırasında hata olmuştur.
    Bu tür durumlar için sistem geri yükleme kullanmak yanlıştır.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

Kaç gündür karıştırıyorum laptopu oraya bak buraya bak kafam allak bullak oldu. Ne yaptıysam farkında değilim akşam kapatıp sabah açtığımda başlat menüsündeki resimler normale döndü dosya klasörü olarak görünüyor ve açılıyor ama içerisinde aradğım resimler yok. C sürücüsünde de resimler dosyası var ama onda da aradığım resimler yok.

DVD'ye çift tıkladığımda içerisinde hiçbir dosya yok. Diske yaz dediğimde yazılacak dosya yok hatasını verip diski otomatik çıkarıyor daha sonra sürücüye disk yerleştirin diyor.

Bikaç tane dosya geri getirme programı denedim. 2 tanesi kurulduktan sonra çalışmayı durdurdu hatası verdi kullanamadım. 1 tanesi çalıştı o da aradığım resimleri bulmadı.

resimag.com/p1/6f0eae695f4.jpeg
    resimag.com/p1/f70fa2d3ea0.jpeg
    resimag.com/p1/e0a994240f8.jpeg

10. Varsayılan

En son woswogen tarafından düzenlenmiştir: 31.12.2018 18:27

Benzer Başlıklar

1. Dosya Klasörü Açılmıyor
    ahmethakangezici tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 08.01.2012, 17:06
  2. CD resimlerim açılmıyor
    fatdur98 tarafından Donanım forumunda