6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Varsayılan 2 tane windows yüklü birini nasıl silebilirim ?

Bilgisayara format attım ve format sonrasında 2 tane windows oldu birisi C de diğeri D de
    ben C dekini kullanıyorum şu anda D deki eski olan , D dekini nasıl silebilirim ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: Gamexperix Mesajı Görüntüle
    Bilgisayara format attım ve format sonrasında 2 tane windows oldu birisi C de diğeri D de
    ben C dekini kullanıyorum şu anda D deki eski olan , D dekini nasıl silebilirim ?
    http://www.windows10um.com/windows-a...-anlatim-1666/

3. Varsayılan

Bazen direk biçimlendirmene izin veriyor diski onu bi dene olmazsa ambrassadorun attığı linkte herşey açıklanmış zaten

Alıntı Orijinalini Gönderen: yurnerodot Mesajı Görüntüle
    Bazen direk biçimlendirmene izin veriyor diski onu bi dene olmazsa ambrassadorun attığı linkte herşey açıklanmış zaten
    windows açıkken onu yapması muhtemelen zor sistem izin vermeyecektir,linux altında D diskini komple silebilir alternatif olarak (=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle

Açılışta bi sıkıntı yok 2 taneden birisini seçmemi falan istemiyo onu hallettim fakat ms config önyükleme kısmında diğer windows u silmeye çalıştığımda " Sistem yapılandırması daha sonra geri yüklemek için özgün önyükleme yapılandırmasını kaydedemiyor . Önyükleme değişiklikleri geri döndürülecek . Sistem belirtilen yolu bulamıyor " diye bi hata ile karşılaşıyorum .

Mevcut sistemde ms config ile işlem yapıyorsun.En basiti C de olan windowsta pc yi açıp.D yi biçimlendirmektir.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.07.2012, 10:15
  2. Pc De BirdenÇok Windows Yüklü Nasıl Silebilirim .
    wolfman_tr1 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 11.11.2011, 22:04
  3. Yanıt: 19
    Son Mesaj: 20.12.2010, 21:58
  4. bilgisayarimda iki tane windows yüklü nasil birini silerim?
    kodadi007 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.01.2007, 20:00
  5. Aynı Anda 2 Xp Yüklü Bende...Nasıl silecem birini?
    thondras tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 10.07.2005, 18:30

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •