3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Question Bilgisayar ve TV uyuşmazlığı Pubg mobile .

Öncelikle iyi günler arkadaşlar.

Asus K555L i55200U Cpu 2.20Ghz-8Gb Ram-Nvidia GeForce 840M bilgisayarın özelliği.VGA kablosu ile 120 ekran Tv ye bağladım.Oyun oynarken(sadece Tencent emülatör ile Pubg mobile da) anlık takılma, anlık ses cızırtısı bazen de ses ve görüntüde 3-5 saniye uzun süreli takılma yaşıyorum.Aklıma gelen ve internette bulunan çoğu çözümleri uyguladım denedim fakat sonuca ulaşamadım.Bilgisayar ile tv arasında ki çözünürlük veya görüntü uyuşmazlığımı sorun yoksa bendeki bilgisayar gerçekten bu sisteme göre çöp mü?Yardım ederseniz gönlümden hayır duasını ederim.

1 pc çözünürlüğü çok yüksekse-4 k - olabilr ekran kartınız ya da işlemci yetmez. ki pubg emülator sıkıntılı bi emulatoır. r3 de işllemciyi tam kullanamıyor ve fps düşüklüğü yaşıyordum ben de. ama tv de zaten oyun takılıyormuş gibi bi his verdiriyor. ayarlardan fps yi 30 a kilitleyiin belki düzeltebilr.

3. Varsayılan

vga kablosu çok uzun değilse şunu söyleyebilirim. Ben vga, hdmi ve kablosuz bağlantı ile tvye bağladığımda aşağı yukarı aynı sorunları yaşadığım oluyor. Çözünürlük kaynaklı olabilir, emulator kaynaklı olabilir, vga kablosundan kaynaklanabilir.

Benzer Başlıklar

1. Pubg Mobile Sorunum!
    Hatembenarfaa tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 22.01.2019, 11:11
  2. Pubg Mobile Emulatör AMD RADEDON 4800 HD 1GB
    ROJMAR tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 01.11.2018, 14:59
  3. MSI PUBG Invitational
    NoMoreSorrow tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0