3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan Yerel Disk D'den(Disk 1) Yerel Disk C'ye(Disk 0) alan aktarma ? Yardım !

Bilgisayarımı aldığım yer aynı zamanda kurulumu vs. de yapıp bana teslim etmişti fakat 128 GB ssd, 1 TB hdd olmasına rağmen C diskine 118 GB, D diskine 950 GB falan ayırmış. İlk zamanlar takmadım fakat şu an C diskinde 4 GB boş yer var. Bilgisayar yer açmak için sürekli bir şeyleri sıkıştırıp duruyor. Halbuki D diskinde 650 gb boş yer var. Geri dönüşüm kutusuna atılan dosyalar, İndirilen dosyalar, Uygulama verileri, masaüstündeki dosyalar otomatikmen C'ye yüklendiği için artık bu durumu takamamazlık yapamıyorum.

Yardım istediğim konu ise bu durumu nasıl düzeltebilirim ? Format atılmasına da varım fakat şu paylaşımı adam akıllı nasıl tekrar düzenlerim yardım pls ?

dosya kayıt yeri olarak program kurulumlarında D yi seçersen sorunun kalmaz,her şey C de olmak zorunda değil yani işletim sistemi dışında buna indirilenlerde dahil ,browser ayarlarından indirilen klasör konumunu değiştir.
    disk boyutuna gelirsek normalde bahsettiğin tüm alan diski görmek farazi olarak doğru ama uygulamada windows onu betimliyemediği için eksik görür. 120 gb ssd 118-1 Tb diskte 960 görünmesi normal yanılmıyorsam sadece linux altında doğru görünüyor (=
    paylaşımını değiştirmen için gerekenler basit yeni kurucağın veya inen dosya konumlarını değiştirmen yeterli ve masaüstü temiz gerekli dosyalar hariç ve belgelerim klasörünüde çok yüksek boyutlu tutmanı önermem bende 120 gb ssd var oyun ve programlar dışında kullanmadığım her öğe D ve E kısmında duruyor (bendeki 2.diski 2 ye böldüm)

şu konularıda incelersen daha yararlı olur

https://www.google.com/search?q=wind...hrome&ie=UTF-8
    En son AmbaSSadoR tarafından düzenlenmiştir: 14.02.2019 09:31

her 1000 mb da 24 mb hata ve dur kalk için ayrılır. bu yüzden daha düşük gözükür. ve adam bi şey ayırmamış zaten ssd kadar yer bırakmış. bu zamanda 120 gb ve altını amd işlemcin yoksa alma derim. onlar store mi de gerektiriyor. intel işlemci ve oyuna abanıcaksan 240 ve üstü alman gerekirdi. yapacağın belli. oyunları hdd ye taşı. ve sd ye çok yaz sil yapma. ben adam gibi yüklemesem bile 1 senede 3 tbw yapmışım.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.09.2012, 02:08
  2. Yerel disk C'den D'ye dosya aktarma
    delti0 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 02.09.2012, 15:38
  3. Yerel Disk E'yi D'ye aktarma
    cinin tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 09.07.2012, 17:52
  4. Windows 7 Yerel Disk c Deki Kapladıgı Alan Ne Kadar ?
    wolfman_tr1 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 11.11.2011, 23:52
  5. Yerel Disk (:C)'te ani alan kaybı?
    CerenKahraman tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 18.08.2009, 22:57

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz