9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Laptop Ekran Kartı Takılır mı ?

Merhaba,
    i3 işlemci,6GB ram'i ve paylaşımlı grafik kartı var harici olarak laptopa ekran kartı takılır mı? bu konuda sıkıntı çekiyorum sizce laptopu satmalı mıyım ?

thunderbolt ve mini pci ex girişlerinden yapılan aparatlarla takılabvilir. bu aparatlar çok pahalı gelebilir ama bi araştır. istanbulda da bi takım gençler bu iş üzerinde uğraşıyor

3. Varsayılan

Hocam bu konuyla ilgili bir link gönderebilir misin? biraz konuyla ilgili fikrim oluşsun

https://forum.shiftdelete.net/thread...glarim.522440/

Alıntı Orijinalini Gönderen: rasimoguzhan Mesajı Görüntüle
    Hocam bu konuyla ilgili bir link gönderebilir misin? biraz konuyla ilgili fikrim oluşsun
    https://tr.aliexpress.com/item/60cm-...AbTest=ae803_3

arkadaş link atmış ama ali ex dekini almazdım. en azından ekran kartı takıcaksam almazdım şöyle ki o sata güç pini 1 amper bile zar zor verebilen bi sokettir. soket şeklinde değil konnektor şeklindedir ucu. ve ağır yük çekince yandım allah diyip sağlam bi yangın çıkartıcaktır.molex girişli bi şeyler bulun. ya da alın türkiyeden o kabloyu molex lisine değiştirin. tabii elinizdeki psu 6-8 pin ise kabloyu hiç kullanmayacaksınız o başka.
    bu arada bi daha bakınca bu sanırım masaüstü pci ex1 slotu için mining riser. bildiğim kadarı ile laptoplarda pci slotu farklı. her halükarda ben bu ürünü almazdım.

6. Varsayılan

ben en iyisi para biriktirmeye başlayım yeni bir laptop alayım harici uğraşmak beni sıkıntıya sokacak belli oldu en iyisi monster falan bi arayım

alacağın laptopta harici kart her zaman zayıf olacaktır tb 3 mü ne o bağlantı olsun. yetersiz kaldı mı yenisini alırsın

8. Varsayılan

Monster yada MSI düşünüyorum tabi biraz zaman geçsin de o zaman alıcam onlarda harici ekran kartı olduğu için ve teknik destek sıkıntısı olmadığı için hani ben kasa muhabbeti gibi sanıyodumda durumu durum farklıymış laptop için bağlantı kablosu osu busu benim için sıkıntı olur eldeki bilgisayar çalışırken bide onu halledeyim derken anakarttan olmayım

tb girişli laptoplarda kolay bu işlem. ama dediğim gibi bu girişi olmayanlarda iş zorlaşıyoır. türkiyede bi arkadaşlar yapıyordu bi ara ne derece becerdiler bilemem.

Benzer Başlıklar

1. Bu anakarta ddr5 ekran kartı takılır mı ?
    joanacompos tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 27.05.2013, 22:16
  2. Anakartıma hangi ekran kartı takılır.
    furkandtr tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 11.08.2009, 17:47
  3. Yanıt: 12
    Son Mesaj: 29.01.2009, 20:53
  4. ekran kartı nasıl takılır yardım edin
    murteza tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 15.08.2008, 17:53
  5. anakartıma 2 ekran kartı takılır mı
    muratalper1987 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10