6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar
  1. Angry Kullandığım laptopun özellikleriyle ilgili...

Öncelikle hepinize iyi geceler arkadaşlar forumda yeniyim
    Kurallara aykırı bi hareket davranış sergilediysem düzeltmek için elimden geleni yaparım.

Kullandığım laptop ile pubg mobile oynamaya çalışıyorum kasma yok fakat takılma donma olayı çok fazla oluyo sinirden bilgisayarı parçalayacak duruma geldim sizden istediğim yardım şu şekilde
    Neleri değiştirirsem donma takılmaların önüne geçerim?

Özellikleri:

2x4gb 8gbram
    2gb 128 bit ekran kartı nvidia gt540m cuda
    İntel core i5 2410m işlemci
    120gb ssd 600gb hdd

Belki düzelir diye fotmatladım hiç bir fark olmadı.

onun emülatorleri çok sıkıntılı. emülatoru bi değiştirmeni öneririm. bi de işlemci yetmeyebilir. yetsde bile emülatorleri işlemciyi kullanamıyor gibi. ben r3 ile oynayamadım gerisini sen düşün

3. Varsayılan

Emulatorden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum aynı şekilde masaüstü pcde kurulu kasma takılma donma gibi sıkıntılar yaşatmıyo.
    Önerebileceğin işlemci varmı benim düşüncemde işlemciydi.
    Biraz araştırma yaptım ppga988 kullabıyormuş galiba lehimli olan modelide varmış temizlik sırasında sökmüştüm işlemciyi lehimsiz benimkisi. Ekran kartı ve ram çok yetersiz gibi gelmedi bana gta 5 i bile sorunsuz açıyodu düşük ayarda

i7 3. nesil açıyor diyor google amca. internette yazanlara pek inanmamben genelde dizüstü olunca. ama i7 3540m yerse yemezse i7 2620m takılabilir. çekirdek sayıları aynı izlek sayıları aynı sadece önbellek ve frekansı biraz daha iyi. parasını gözden çıkarırsanız ve işnizi göreceğini düşünüyorsanız 2620m alabilirsiniz. tabii nerden bulacaksınız onu ab ye sormalı.

5. Varsayılan

Çok teşekkür ederim 400tl fiyatıyla i7 3540m buldum eğer çalışırsa güzel olucak gibi geliyo fakat intelin sitesinde girişleri farklı gibi gördüm ppga988 yerine fcpga988 yazıyo.

benim bildğim 2-3 nesil birbirine uyumlu ama intel bu napacağı belli olmaz. amd olsa adamlar aşmış. m2n ye phenom x4 950 takılıuyordu. 16 gb ramle akan manyaklar var

Benzer Başlıklar

1. en son kullandığım dosyaları göremiyorum
    Spectral tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 21.11.2012, 18:36
  2. ccleaner slim Yeni Özellikleriyle ....
    teknisye tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 09.07.2011, 19:54
  3. KuLLandığım Anakarta İstediğim işlemci
    NryCis tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 18.12.2009, 17:21
  4. kullandığım ram ddr mı sdr mı ?
    promar tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 19.06.2007, 16:44
  5. kullandığım alan 7,5gb ama 13,5gb yazıyo neden?
    kiwanch tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 09.01.2006, 22:17

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •