8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar
  1. Varsayılan eski sistemime ekran kartı onerebilirmisiniz :/ acil

arkadaşlar elimde 12 yıllık bir pc var hatırası var onun ekran kartı yandı bana bunun yerine onerebilceniz ekran kartı varmı uygun butceli
    Windows 7 Home Premium 32-bit SP1
    3,00GB Dual-Channel DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15)
    ASUSTeK Computer INC. P5KPL-AM SE (Socket 775)
    Genel PnP Monitör (1280x1024@60Hz)
    Intel G33/G31 Express Chipset Family (ASUStek Computer Inc)
    74GB Seagate ST380815AS ATA device (SATA)

onceki ekran kartım atı radeon x550 idi o yandı bu arada psu 350 lik

buradan bütçene uygun olanı al (=

https://www.hepsiburada.com/ara?q=pc...ama=artanfiyat

3. Varsayılan

sistem eski ddr2 uyarmı bu kartlar hocam yine yanarsa diye korkuyom psu yandı 250ydi 350 yaptım oyun oynamıyyorum bile

4. Varsayılan

ddr2 benim sistem ddr3 uyum saglarmı donanım bilgim zayıf benim baya:/

5. Varsayılan

;ddr2 ve 32 bit sistem uygun bi ekran kartı bulamıyom ya:/

ddr sürümünün karta etkisi yok. ekran kartının kendi rami var ki o yüzden ddr farkı var. eskiden vardı öyle kart yakma mevzuuı agp zamanları. onda bile pek çok 8x anakart 4 x kartı açabiliyordu. o yüzden dert etme. anakartın 4 gb ram destekli istersen 4 gb a tamamlayıp 64 bit yükle. 4 gb ramle en yüksek gt740 gibi kartları beslersin. işlemci mimarisi yüzünden hd6850 gibi kartlara bulaşmanı tavsiye etmiyorum ağır droplar yaşattırır.
    bence en temizi hd4650 4670 bi kart al o sisteme ondan iyisi olmaz. fazla gelir 30 liraya bulunur

7. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    ddr sürümünün karta etkisi yok. ekran kartının kendi rami var ki o yüzden ddr farkı var. eskiden vardı öyle kart yakma mevzuuı agp zamanları. onda bile pek çok 8x anakart 4 x kartı açabiliyordu. o yüzden dert etme. anakartın 4 gb ram destekli istersen 4 gb a tamamlayıp 64 bit yükle. 4 gb ramle en yüksek gt740 gibi kartları beslersin. işlemci mimarisi yüzünden hd6850 gibi kartlara bulaşmanı tavsiye etmiyorum ağır droplar yaşattırır.
    bence en temizi hd4650 4670 bi kart al o sisteme ondan iyisi olmaz. fazla gelir 30 liraya bulunur
    Hocam n11 üzerinden alabileceğim bi ekran kartı yokmu dediğinden bişey anlamadım pek fikrim yok donanım özellikleri hakkında kusura bakma sadece alır takarim mesala işlemci psu ve ekran kartı degiscem bu sisteme uygun ne önerir sin bütçe önemli değil 500 600 neyse veririm

8. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    İşlemci yi degissek xeon 3440 alsak nasıl olur peki

Benzer Başlıklar

1. Eski sistemime ekran kartı arıyorum,yardımcı olurmusunuz ?
    mertordu tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.11.2018, 10:00
  2. Eski Sistemime İşletim Sistemi
    akar66 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 30.06.2012, 19:53
  3. Sistemime uygun ekran kartı???
    iisskkoocc tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 16.02.2012, 19:30
  4. Ekran Kartı Alıcam Sistemime Uyarmı ? (Biraz Acil)
    roqu tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 19
    Son Mesaj: 23.09.2010, 11:26
  5. eski sistemime ekran kartı öneriniz
    karayel50 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.09.2007, 22:49

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz