3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan Pc de sürekli upload sıfır sorunu

Merhaba arkadaşlar aylardır kafayı yemek üzereyim sorunuma çare bulamadım belki sizlerden biri yaşamıştır ve yardımcı olabilir çünkü kime sordumsa yada pc yi gösterdimse sorunu çözemedi yada nette yaptığım araştırmada benzer bir sorun ve çözüm bulamadım.Kablonet kullanıcısıyım.8 aydır pc de sürekli bir upload sıfır gösterme sorunu oluşuyor.Speed test ten yapıyorum hız testini ping 10 download 22,33 upload 0 gösteriyor ve oyunlarda sorun yaşıyorum resim yükleyemiyorum dosya yükleyemiyorum vs evde 2 pc var 2 de telefon diğer cihazlarda hiç bir şey yok onlarda yaptığım testlerde upload gayet normal sıkıntı yok.servis sağlayıcımızı aradım teknik ekipte geldi modemde sorun yok benim pc ye gelen kablo sıkıntı yok eve gelen kabloda sıkıntı yok pc yi götürüyorum görünürde sıkıntı yok çakışan bir şey yok ama gelgelelim upload sıfırdan yükselmiyor tek çözüm format yemesi format yedikten sonra 1 ay güzel sonrasında yine aynı moda dönüyor 40 günde bir formattan gına geldi AMD A10-7890k radeon R7,12 Compute Cores 4C+8G 4.10 GHz Ram:8 gb 64 bit işletim sistemi win 10 pro blki sizlerin bir fikri olur?

1 statik ip alın
    2. telefonunuz vardır android. wifiye telefonuı bağlaytıp usb den o interneti pc ye paylaşın 1 ay böyle deneyin. bi sıkıntı olmazsa ister böyle devam ister ayrı bi ethernet ya da wifi alıp devam edersiniz. ancak tavsiyem usb olmayan bi şey almanız. usb uzun vadede çok sorun yaşatıyor.

İlk önce yazı rengin çok berbat bir daha böyle yapma kardeş.
    Sorunla ilgili olarak: win10 pro pc ye ağır geliyor olabilir.Bu ağırlık wireless kartında bazı özellikleri kapatıyor.
    Sert rüzgarlar,yüksek dağlarda eser....

Benzer Başlıklar

1. Az once aldıgım sıfır pc yi internete taktım ve sürekli bi şeyler download edio
    brhmstn tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 27.08.2011, 03:37
  2. Sürekli upload sorunu..
    Erdemedre tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 24.01.2011, 15:06
  3. sürekli bir download-upload var
    Sauron tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 25.03.2010, 20:14
  4. LimeWire sürekli upload yapıyor....