7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Yeni ekran kartı aldım oyun açarken ekran gidiyor

arkadaşlar bende p5g41c anakart mevcut sistemimde 450 w frisby power var sistemime rx460 ekran kartı aldım takıp çalıştırınca pc açılırken çizikler var ama bunlar sadece açılırken oluyor sonra her şey normalleşiyor fakat oyuna girerken 1 dk sonra ekran gidiyor mouse ve klavyenin ışıklar sönüyor ama kasa çalışıyor fanlar dönüyor ekran kartı çalışıyor fanı dönüyor lütfen yardımcı olun

hasarlı kart kakmışlar sana. bana da yaptılar. sonra da psu da suç buldu ki o psu şu anda r3 işlemci gtx960 çalıştırıyor. hemen iade et. edebilrsen tabii

ekran kartı sürücüsünü kurdunuz mu? (=

olayın driverle alakası yok. pc açılırken demiş. vramler çatlamış. ısıtılarak düzeltilir. ama arkadaşa belli ki sağlam diye satmışlar.

5. Varsayılan

driverları güncel pc kartıda görüyor ama işte oyun açılırken pc de ekran gidiyor mouse klavye de gidiyor kasa çalışıyor ama baktım ekran kartı fanıda dönüyor

kardeşim bak kaç gün olmuş. sana diyorum kartta sıkıntı var. açılışta eğer anakartın kendi boot dosyasında bi hata yoksa böyle bozukluklar varsa kart sorunlu demektir. o gün vermen gerekirdi. bırak kurtul şundan. git adam gibisini al.

ha çok ucuza geldi tamiri nasıl oılur dersen.
    basit. ver bi tamirciye. ama bilgisayar tamircisi değil. tv tamircisi falan olsun. onlar lehimleri kaynatsın. özellikle işinini ehli ise sana en kötü 50 liraya tamir ederler. kart 1 sene sorun çıkarmadan kullanırsın. ama bilgisayar tamircileri yaptım garantili der 3 ay sonra bozulur. ramleri ya da gpu yu komple söküp taktığını iddia edenler pahalı ucuz da yapsa her türlü kartın yollarını kaldırıyorlar. kendim bu işin içindeyim.

Benzer Başlıklar

1. Yeni ekran kartı aldım 4670
    goril929 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 28
    Son Mesaj: 09.01.2011, 20:26
  2. yeni ekran kartı aldım
    kuba_74 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 06.01.2008, 14:03
  3. yeni ekran kartı aldım yardım
    a_yavuzy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8