9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Iphone 6s, sesinin Pc'den gelmesi

Merhaba,

Cahilliğimden ötürü kusura bakmayın öncelikle,

İphone 6s telefonumdan açtığım müziklerin(spotify hariç), telefon konuşmalarının, youtube'dan açtığım videoların sesini Windows 10 dizüstü bilgisayarimdan almak istiyorum. Bunun için Bluetooth bağlantısı denedim ama başaramadım. Telefon, uyumsuz cihaz hatası veriyor. Bildiğiniz laptopumun hoparlörünü kullanmak istiyorum, arabalara bağladığımız gibi.

Bluetooth ile yapabilir miyim bu işlemi?

veya bildiğiniz herhangi bir yazılım, uygulama var mi bu işlevi görecek?

Simdiden yardımınız için teşekkür ederim.

bunun için pc deki bt alıcısının 4.1 mi ne olması lazım. 2.0 bt lerle iphoneler yapamaz diye hatırlıyorum ama emin değliim.

androidde 2 koşul var onlar uygun olur ise ses alabiliyorsunuz benim cep 8.0 olduğu için yapamadım

8.1 ve üstü android ve bt eşleşmesi sağlanmış bir pc (=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    androidde 2 koşul var onlar uygun olur ise ses alabiliyorsunuz benim cep 8.0 olduğu için yapamadım

8.1 ve üstü android ve bt eşleşmesi sağlanmış bir pc (=
    öyle bi şeyin gereği yok ya. ben yapıyordum. bt portlarını kaybetmesem hala yaparım. ama kullandığın aygıtın a2dp desteklemesi gerekli. 100 tl lik dongle desteklemeyip 5 tl liği destekleyebiliyor.

birde şöyle bi rdurum var,yeni nesil laptoplarda ve telefonlarda başka ekrana haliylen bu tv yada pc olabiliyor tabi desteği olmalı benim pc de bunu kolaylıkla telefon yada tv yapabiliyor aynı durum telefon içinde geçerli (=

ben televizyondan alabiliyorum sesi veya arabadan vesaire ama bilgisayardan denedim şimdi alamıyorum bluetoothla sesi belki arkadaşında dediği gibi 4.1 olması gerekiyordur bilgisayardaki bluetoothun

sadece 4.1 olması da yetmiyor. aslında 2.0 bt bile a2dp destekli. ama bu aygıtların yazılımı olmuyor. eski oldukları için desteklenmiyor. ben zamanında bi kaç bt denedim. en adisi çalışmıştı 7 de çalışmayan bi aygıt 10 da çalıabilir. ama iphone en düşük hangi bt aygıtı ister bilemem.

kendi annemin telefonuda iphone 6S onun telinden televizyona video ve resim müzik aktarabiliyorum ekran yansıtmayı kullanarak (=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    kendi annemin telefonuda iphone 6S onun telinden televizyona video ve resim müzik aktarabiliyorum ekran yansıtmayı kullanarak (=
    o miracast ya da anycast. onun için çeşitli dongle ler var. genelde wifi üzerinden. ama arkadaş canlı müzik dinlemek istiyor bt kulaklık gibi.
    aslında her bt dongle yapar bunu.
    ama yazılımı halletmek lazım. arkadaş burda önce bt aygıtlarından ses hizmetlerinin aktif olacağına bakıcak. sonra da tüm driverleri yükleyecek. sonra da ses aygıtı olarak bt yi seçicek diye hatırlıyorum. bu sayede yapılıyor. kendi dongle mi kaybettim o yüzden de unuttum. ama çok keyifli bi şey.
    ama artık bitti ya. eski sony ler vardı. onlarla ben uzaktan kumanda felan yapıyordum. sunumlar ya da media player için. efsane bi şeydi

Benzer Başlıklar

1. iPhone haber - iPhone, Apple ,iOS, Apple Watch, Mac haberleri
    revenge35 tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 18.01.2016, 01:26
  2. Apple Uzmanı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ödüllü Çeki
    mesutalacal tarafından iPhone forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 19.04.2015, 11:47
  3. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.02.2013, 11:36
  4. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.11.2012, 10:21
  5. iPhone 4S ALMALI MI iPhone 5'imi BEKLEMELİ?
    twothrones tarafından iPhone forumunda
    Yanıt: 40
    Son Mesaj: 30.12.2011, 02:44

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •