10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Eskilerden kimler kalmış ? (13 yıl aradan sonra)

Herkese Selamlar;

Uzun, uzun yıllar önce ormanın derinliklerinde küçük mavi yaratıkların yaşadığı bir köy vardı....

Geyiği bıraktıktan sonra After Effects ile render alırken yine sıkılıp google da araştırma yapıyordum.Bir profil gözüme çarptı oradan kendimi nickimi araştırırken sonra da bu sitede yorum yazarken buldum. Şifremi 2. seferdi tutturmayı başardım.

Google bile yokken yahoo dan mail almışız

En son hatırladığım bir buluşma olduğuydu.Moderatorlerden ayyas isimli birisi gelmişti kısa boyluydu hatırlıyorum Bir kaç arkadaş edindikten sonra dağıldık...

Neyse bizim zamanlarda PcNet ve Gamepro dergisi arşivi yapardık. Onların şerefine gelsin bu başlık.

Şimdi pc&oyun işleri ile uğraşmıyorum. Yaş oldu 34 .

Sizleri de hatırlayalım dinazor arkadaşlar

hala aynı bazı şeyler değişmiyor (=

3. Varsayılan

O halde değişmeyen bazı şeylerin de şerefine komşu

Bazıları hiç değişmez.
    whoobay

Eskilerden AmbaSSadoR, Anadol, nick ini hatırlayamadığım bir kişi daha yurtdışından yazıyordu galiba ve birkaç moderatör bu kişiler hala burada galiba...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir

Selam, iki gün gecikmeli de olsa...
    Kolay gelsin.

ben de 2009 da açmışım hesabı. sonra dh ye kaymıştım yıllarca güzel arkadaşlıklar kurdum. ama 2011 den sonra dh fena halde cozuttuydu. şu anki hali daha da kötü. moderasyon diye bi şey yok ve sadece tık peşinde olan bi site.
    bu ara burdayım ama yazan kalmadı. forumlar kendini geliştirmemenin yanında moderasyonun denetlemesi düzgün yapılamadığı için çok kan kaybetti. ki artık forumlar daha çok kendine donanım editörü denen reklamcı denyoların atış sahası oldu resmen. milleti bilgilendiriyoruz ayağına taraflı videolar çekip yanlış konfigürasyonlar kurdurtup insanı pc den soğutmaları da caba. yani bi taraftan forumların ölmesini istemesem de oh olsun demekten kendimi alamıyorum.

Alıntı Orijinalini Gönderen: RAMAZANS38 Mesajı Görüntüle
    Eskilerden AmbaSSadoR, Anadol, nick ini hatırlayamadığım bir kişi daha yurtdışından yazıyordu galiba ve birkaç moderatör bu kişiler hala burada galiba...
    velociraptor dür yurtdışındaki ,
    artık bende yurtdışıyım iyi hoş ((=

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    velociraptor dür yurtdışındaki ,
    artık bende yurtdışıyım iyi hoş ((=
    Rıdvanbey'i diyordur, velociraptor çoook daha eski.

10. Varsayılan

Selamlar;

Ben foruma ilk kayıt olduğumda 15 yaşında bir çocuktum aradan 9 yıl geçmiş. Yıllar sonra forumu görünce çok sevindim. Şifremi 2-3 denemeden sonra buldum nihayet.

Artık birçok kişi girmiyor bile sanırım foruma. Eski özel mesajlara baktımda abilere defalarca sorular sorup bıktırmışım ama her seferinde de yardımcı olmuşlar sağolsunlar. Çok şey öğrendik burdan.

Muhtemelen eskilerden birçoğu görmeyecek ama hepinize teşekkürler. Yaz tatillerimin vazgeçilmeziydin sen pcnet forum

Benzer Başlıklar

1. yazılım sahtekarlığına maruz kalmış olabilirsiniz...
    muntuy41 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 03.10.2010, 18:32
  2. devre dışı kalmış hesaplar
    cesc tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 14.01.2010, 22:59
  3. Yanıt: 17
    Son Mesaj: 15.12.2007, 19:29
  4. Eskilerden bi oyunu arıyorum
    emreerdem07 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 11