10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Post Silinen klasör geri gelmiyor

Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce yanlışıkla ablamın fotoğraflarının olduğu klasörü sildim ve bulamıyorum yaklaşık 10 program denedim hiç birinde çıkmadı , sistem geri yüklenmiyor , cihazım Monster Abra A5 V13.1.1 , lütfen yardım edene hediyem olacaktır.

benim de bi hafıza kartı dolusu fotom gittii

easeus partition recovery proagramını deneyin inanın %80 oranında geri getirebilirsiniz (=

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    easeus partition recovery proagramını deneyin inanın %80 oranında geri getirebilirsiniz (=
    bana nasıl bi öneride bulunabilirsin? android teleffonda yanlışılıkla formatladım 32 gb sd kart 3 dakka sürdü sürmedi format. ama hiçbi program göremiyor dosyaları

eğer sd kartınızda yapısal bir bozukluk yok ise bence hirens boot cd içindeki veri kurtarma programlarına göz atabilirsiniz yada sadece windowsun saçmalığı ise bunu bilemem tabi linux altında bakabilirsin

https://www.hirensbootcd.org/hbcd-v152/

Recovery Tools

• DataRescue DD 1.0: DrDD is a disk imager intended for data recovery and backup of partially corrupted storage devices, the main advantages are Range Selection and Copy Backward Direction (Windows Freeware).
    • DiskDigger 0.8.3.176: Undelete and recover lost photos, videos, music, documents and other formats from your hard drive, memory cards and USB flash drives (Windows Freeware).
    • DiskGenius 3.2: Restore deleted partition, Rebuild MBR, Rebuild partition table, Recover files, Restore formatted partition, Backup files by partition, Disk clone, Backup partition table, Create/Delete/Format Partitions etc (Windows Shareware).
    • IsoBuster 3.0: CD/DVD/Blu-ray and Disk Image File data recovery tool that can read and extract files, tracks and sessions from CD-i, VCD, SVCD, CD-ROM, CD-ROM XA, DVD, DVCD BD and HD DVD and other media as well as a wide variety of disk image formats, it also has retry-mechanisms for damaged CD/DVD (Windows Shareware).
    • Partition Find and Mount 2.31: Partition Find and Mount software is designed to find lost or deleted partitions (Windows Freeware).
    • PartitionRecovery 1.0: A freeware tool to recover accidentally deleted partitions (Windows Freeware).
    • PhotoRec 6.14b: Tool to Recover File and pictures from Dos/Windows/Linux (Windows/Dos/Linux Freeware).
    • Recuva 1.43.623: Restore deleted files from Hard Drive, Digital Camera Memory Card, usb mp3 player etc (Windows Freeware).
    • Restoration 3.2.13: A tool to recover deleted files (Windows Freeware).
    • ShadowExplorer 0.8: Shadow Explorer allows you to browse the shadow copies created by the Windows Volume Shadow Copy Service and retrieve older versions from files you accidentally deleted or altered (Windows Freeware).
    • Smart Partition Recovery 3.3: Find Lost NTFS partitions and restore them back (Windows Freeware).
    • SoftPerfect File Recovery 1.2: Restore accidentally deleted files from hard drive, USB flash drives, CF and SD memory cards (Windows Freeware).
    • TestDisk 6.14b: Tool to check and undelete partition from Dos/Windows/Linux (Windows/Dos/Linux Freeware).
    • TrID File Identifier 2.10: Alternative of UnChk and FileChk to recover filetype from the file content (Windows Freeware).
    • Unstoppable Copier 5.2: Allows you to copy files from disks with problems such as bad sectors, scratches or that just give errors when reading data (Windows Freeware).

-----------------------------------------Kurtarma Araçları

• DataRescue DD 1.0: DrDD, kısmen bozulmuş depolama aygıtlarının veri kurtarma ve yedeklemesi için tasarlanmış bir disk görüntüleyicidir, temel avantajları Range Selection ve Backward Copy (Geri Dönme Yönü) (Windows Freeware) şeklindedir.
    • DiskDigger 0.8.3.176: Sabit diskinizden, hafıza kartlarından ve USB flash sürücülerden (Windows Freeware) kaybolan fotoğrafları, videoları, müzikleri, belgeleri ve diğer formatları silin ve kurtarın.
    • DiskGenius 3.2: Silinen bölümü geri yükle, MBR'yi yeniden oluştur, Bölüm tablosunu yeniden oluştur, Dosyaları kurtar, Biçimlendirilmiş bölümü geri yükle, Bölümlere göre yedekle dosyaları, Disk klonu, Bölüm bölümünü yedekle, Bölümleri Oluştur / Sil / Biçimlendir vb. (Windows Shareware).
    • IsoBuster 3.0: CD / DVD / Blu-ray ve Disk Görüntüsü Dosyası, CD-i, VCD, SVCD, CD-ROM, CD-ROM XA, DVD, DVCD BD ve HD DVD ve diğer medyaların yanı sıra çok çeşitli disk görüntü formatları, ayrıca CD / DVD’nin (Windows Shareware) zararsız deneme mekanizmalarına sahiptir.
    • Partition Find ve Mount 2.31: Partition Find ve Mount yazılımı, kayıp veya silinmiş bölümleri bulmak için tasarlanmıştır (Windows Freeware).
    • PartitionRecovery 1.0: Yanlışlıkla silinen bölümleri kurtarmak için ücretsiz bir araç (Windows Freeware).
    • PhotoRec 6.14b: Dos / Windows / Linux'taki dosya ve resimleri kurtarma aracı (Windows / Dos / Linux Freeware).
    • Recuva 1.43.623: Silinen dosyaları Sabit Diskten, Dijital Kamera Hafıza Kartından, usb mp3 çalardan vb. Geri yükleyin (Windows Freeware).
    • Restorasyon 3.2.13: Silinen dosyaları kurtarmak için bir araç (Windows Freeware).
    • ShadowExplorer 0.8: Windows Gezgini Gölge Kopyası Hizmeti tarafından oluşturulan gölge kopyalara göz atmanıza ve yanlışlıkla sildiğiniz veya değiştirdiğiniz dosyalardan eski sürümleri almanıza olanak tanır (Windows Freeware).
    • Smart Partition Recovery 3.3: Kayıp NTFS bölümlerini bulun ve geri yükleyin (Windows Freeware).
    • SoftPerfect File Recovery 1.2: Sabit sürücüden, USB flash sürücülerden, CF ve SD bellek kartlarından yanlışlıkla silinen dosyaları geri yükleyin (Windows Freeware).
    • TestDisk 6.14b: Dos / Windows / Linux (Windows / Dos / Linux Freeware) bölümlerini kontrol etme ve silme aracı.
    • TrID Dosya Tanımlayıcısı 2.10: Dosya içeriğinden dosya türünü kurtarmak için UnChk ve FileChk alternatifleri (Windows Freeware).
    • Durdurulamaz Fotokopi 5.2: Bozuk sektörler, çizikler veya sadece veri okurken hata veren disklerden dosyaları kopyalamanıza izin verir (Windows Freeware).

he bak o olabilir. bi ara hiren boot ile denemeli. ama bunun için bildğin adam gibi bi tutorial var mı?

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    he bak o olabilir. bi ara hiren boot ile denemeli. ama bunun için bildğin adam gibi bi tutorial var mı?
    DataRescue,DiskDigger ,PhotoRec ve ShadowExplorer bunları denemeni öneririm ben 9 senelik verileri geri getirdim ama (usb disk üzerinden kaybolan verilerdi) farkı olur mu? bilmiyorum ,denemen gerekir tabi diskin boyutuna bağlı olarak işlem uzunda sürebilir kısada tabi sisteminde önemli (=
    tutoriale gerek yok zaten az çok ne yapman gerektiğini kavrarsın diye düşünüyorum(donanım bilgin bu kadar iyi iken sormadın farz ediyorum) çok dara düşersen youtube programı yaz elbet vardır bir paylaşan ((=

bir de şu program var incelemeni tavsiye ederim başka işlevleride var çünkü (=

PassMark OSForensics Professional
    PassMark OSForensics Adli Bilişim uzmanlarının kullandığı gelişmiş bir programdır. PassMark OSForensics ile bir işletim sisteminden o bilgisayrda kullanılan sistem ve özelliklerine, silinen dosya ve resimlere, en son açılan dökümanlara, web gezinti tarihçesine, bağlanılan USB aygıtlara, networkte paylaşılan dosyalara, sistem hafızasında çalışan iişlemler ve özelliklerine, Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Opera gibi internet tarayıcılardan girilen son şifrelere kadar birçok veriye ulaşabilirsiniz...

ben pek çok program denedim ama nasıl oıldu ise hiç dosya buılamıyor. ya low level formatlar bile biraz dosya bırakıyor bu nasıl bi formatladı ise çöp bile çıkmadı.

10. Varsayılan

Bir ara benzer bir durum yaşadım senin gibi çok program denedim ama getiremedim. Bir arkadaşımda denediğim programlarla kendisininkini geri getirmişti. Denemekte fayda var.

Benzer Başlıklar

1. silinen dosyaları geri dönüşüm kutusundan geri getirmek
    chn05 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 25
    Son Mesaj: 20.12.2010, 22:51
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 24.09.2009, 18:01
  3. geri dönüşüm kutusundan silinen nesneleri geri getirme...
    qwerty33 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.09.2009, 15:00
  4. silinen klasör
    sameth tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 28.09.2008, 03:46
  5. geri dönüşüm kutusundan silinen nesneleri geri getirme...
    qwerty33 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.09.2008, 16:52

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •