Selamlar herkese.

Yaklaşık 1 ay kadar önce aldığım gm 9 pro deneyimimi sizlerle paylaşacağım. Telefonu arkadaş önerisiyle aldım. Daha önce iPhone 6 kullanıyorudm yavaşlığı zaten sizin de malumunuz. İlk model olduğundan o kasada artık dayanılmaz derece bir yavaşlığı var. İşte arkadaş önerisiyle uygun fiyata aldım. 1699 tl olarak geçiyor ama gm101 gibi bir kodla 1500 küsura denk geldi. Aldığım günden beri son derece memnunum. 4 gm ram var telefonda oyunlar için gayet iyi. Ekranı geniş ve sağlam. bu konuda hakkını ödeyemem hızı da çok çok iyi. Herhangi bir takılma veya donma olmadı. Oyunların sunucularına bağlı bazı kopmalar oluyor ama normaldir. Kamerasını da beğendim gece çekimleri son derece iyi. 4k video da çekebilmesi ekstra iyi.

Bataryaya gelecek olursak iphone 1800 mah ilk sıfır haliydi. gm 9 pro'ya geçince artık şarj kablomu yanımda taşımamaya başladım bu bile sınıf atlama sayılır bence. Özellikleri zaten sitelerde mevcut. aldım alalı pişman da değilim. Herkese de öneriyorum bu telefonu. Çektiğim fotoğrafları da düzenleyip atarım.

Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Sorunuz olursa yanıtlarım.