9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan Gigabyte GA-m56s-s3 Anakartına Ekran Kartı ve İşlemci Önerisi

Gigabyte GA-m56s-s3 Anakartına sahibim . Bayram daha yeni bitmişken harçlıklarla Ekran Kartı [VGA GİRİŞLİ] ve İşlemci almak istiyorum . Özellikle Gta 4 , Gta San ve Gta Vice City bir yandan oynarken ve bir yandanda oynayışımın videosunu çekerken 60 Fps ' in altına düşmesini istemiyorum . Bütçem 400 Tl . Eğer başka diyeceğiniz birşey varsa yanıtlar bölümünde belirtirseniz sevinirim ..
    En son muhammetalhakin tarafından düzenlenmiştir: 06.06.2019 18:27

video çekerken sana kayıp yaşattırmayacak amd de en düşüjrx 460 ve nvidia da gtx960 vardır. bunlar işlemciye yük binmeden video çektirir. tabii rx460 da encoder var mı emin değilim. bende 960 var satabilirim. kayıtta fps düşürttürmez. ama çok pahalıdır. 400 e gidecek kart değil

.................................................. .
    En son muhammetalhakin tarafından düzenlenmiştir: 06.06.2019 20:10

0 mı peki ?
    En son muhammetalhakin tarafından düzenlenmiştir: 06.06.2019 20:11

bu dediğn ekran kartı ne kadar kullanıldı ??

ne kadar kullanıldı ekran kartın ??

4 yıllık kart sıfırını bulursan ben bi tane daha alaym sli yapayım
    sıfır hiç bi kart senin o anakartınla. iş yapamaz. darboğaz oluşur. zaten o işlemcyi de yükseltmen gerekir.
    anlamadım şimdi sen 400 lira diyorsun ve sıfır ekran kartı arıyorsun. video çekerken kasmasın 60 fps versin.
    o istediğin şeyleri bulursan ben alayım yani
    kart hali hazırda kullanılıyor. pubg lite de ultrad a 80-100 fps arası veriyor. internetin iyi ise bu fps lerde yayın bile yaparsın. zaten yapıyorum da. diğerlerini sen düşün.

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    4 yıllık kart sıfırını bulursan ben bi tane daha alaym sli yapayım
    sıfır hiç bi kart senin o anakartınla. iş yapamaz. darboğaz oluşur. zaten o işlemcyi de yükseltmen gerekir.
    anlamadım şimdi sen 400 lira diyorsun ve sıfır ekran kartı arıyorsun. video çekerken kasmasın 60 fps versin.
    o istediğin şeyleri bulursan ben alayım yani
    kart hali hazırda kullanılıyor. pubg lite de ultrad a 80-100 fps arası veriyor. internetin iyi ise bu fps lerde yayın bile yaparsın. zaten yapıyorum da. diğerlerini sen düşün.
    Yok sadece sordum ne kadar kullanıldı diye.Benim tanıdık bilgisayarcı var onda 2 yıl kullanılmış verilmiş 470TL.Yoksa sana dicem birşey yok . Allah razı olsun yardım ettiğin için

470 e buldu isen al. tabii karta güveniyorsan. 960 ısınan bi kart sonuçta 120 wattlık.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 14.07.2013, 00:17
  2. Ekran Kartı ve İşlemci Önerisi
    Gamesso tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 08.10.2011, 19:41
  3. GA-P43-ES3G anakartına ekran kartı
    refboy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 14.08.2011, 10:54
  4. İşlemci ve Ekran kartı önerisi(Toplam bütçe 700)
    by_mamy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 15.02.2011, 20:31
  5. Ekran Kartı, İşlemci Harddisk Önerisi
    Cezman tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 18.08.2010, 22:10

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz