2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan Format Sonrası Düşen Dengesiz İnternet Hızı

Merhaba.Önceden HDD diskte Windows10 Pro kullanıyordum bir sıkıntı yoktu internet ve indirme hızında. SSD Alıp Windows'u SSD'ye yükleme kararı alıp kurulum gerçekleştirdim ve Windows'un kendi sitesinden home single language sürümü ile geldi. Driverlerin hepsini kurdum fakat internet hızında ciddi ve can sıkıcı derecede değişiklik var. (Bu arada ADSL Kullanıyorum 16MB/s)Örneğin: Bir indirme başlatıyorum, ilk başta 1.3 1.2 saniyede indiriyor aradan bir kaç saniye geçiyor bir anda 0.7, 0.5 ve 0.1 hatta 0.0 olup indirmenin durakladığı oluyor saniyelik gelip gidiyor. Sadece indirme mi diye kontrol ettim fakat video tarzı şeylerde de düşüş ve belirgin. Acaba dedim internetle mi alakalı telefonumun 4.5G internetini bağlayıp deneme yaptım. Normalde 5,6MB Saniyede indirmesi gerekirken 1.5 2 zor oluyor.Bu arada, ağ kontrolleri gerçekleştirdim windows update, windows store interneti kullanmıyor ve bu durum söz konusu.Çözüm için ne yapabilirim?

10 interneti kullanıyor tamam da zaten 10 da iken normal bi hızınız varmış. şimdi düşmesi bence driver ya da virüs kaynaklı bi sorun gibi geldi. keylogger girmiş olabilir.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 02.01.2011, 19:51
  2. Hp dv6000 format sonrası İnternet problemi
    AraneL_LinweLin tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 10.06.2010, 12:09
  3. Hp dv6000 Format sonrası İnternet Problemi
    AraneL_LinweLin tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 10.06.2010, 12:08
  4. Format öncesi 2.1ghz Format sonrası 1.79ghz:S