Sayfa 1 / 3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan 2000 TL ile Ekran Kartsız Kasa Toplama

Merhaba Arkadaşlar Başlıkta belirttiğim üzere 2000 tl bütçem var. elimde rx 570 ekran kartı var onu kullanıcam sadece . kasa alıcam 2000 tl

r3 1200 yanında 600 watt psu yanına da iyi bi anakart alın. anakartıu yüksek bi şey alıno işlemci 570 i besleyecektir. raminizi tek modüğl 16 tutun. senye işleciyi ve ekran kartını değiştirriek nram ya da anakart değiştirmek zorunda kalmazsınız. hdd ssd falan zaten ıvır zıvır.

Hocam beni hatırladıniz mi yine mi sen diyordun 😃 şimdi ben hangi siteden toplayayim yada nerden alayım bu sitelerin depoları istanbuldami. bayram sonrası istanbulda olacağım direk gidip ordan mi alsam. Birde sadece işlemciyi söylemişsiniz mesela. Anakart iyi alın demişsiniz iyiden kasıt hangi marka model.power in bile iyisi var kötüsü var en iyi FP ürünü benim bütçeye uyan hangisi olabilir ben aslında bu sorulara cvp arıyorum. Saygılar .😄

Alıntı Orijinalini Gönderen: Nejjr Mesajı Görüntüle
    Hocam beni hatırladıniz mi yine mi sen diyordun 😃 şimdi ben hangi siteden toplayayim yada nerden alayım bu sitelerin depoları istanbuldami. bayram sonrası istanbulda olacağım direk gidip ordan mi alsam. Birde sadece işlemciyi söylemişsiniz mesela. Anakart iyi alın demişsiniz iyiden kasıt hangi marka model.power in bile iyisi var kötüsü var en iyi FP ürünü benim bütçeye uyan hangisi olabilir ben aslında bu sorulara cvp arıyorum. Saygılar .😄
    harbi gene mi sen sonunda kurtuldun sanırım şu apu sistemden.
    hacı abi işlemci olarak r3 1200 şu anda her türlü yeterli. 1300x ile adamlar 580 sürüyor. sorun yaşamıyor. siz neden yaşayasınız ki? al abi 1200. ama almışken anakrtın yüksek model bi şey olsun. x370-470 paran varsa 570 in şöyle baba bi anakartı olsun. ona tüm parayı dök. ilerde faydasını görürsün. 300 liralık işlemci al geç yanına. ama ramin tek modül 16 g olsun. seneye yetmedi mi işlemciyi değişirsin. yetmedi mi rami eklersin. o anakart her şeyi açacağı için de keyfini bulursun. tutup b450 anakart alırsan sorunlarla boğuşabilirsin tabii alıp 2200g takarım başka şeyle uğraşmam diyosan bilemem.

Aynen hocam kurtuldum komple çok şükür 😃 peki nereden toplayayim pc yi yada nerden alayım

ben parça ismi verirm. kolayını bulmak sana kalmış. ora benim işim değil. ama ne diyecem. tavsiye forum diye bi yer açılmış. ordayız artık oraya gelirsn.

Hemen geleyim 😂

Hocam tavsiye foruma baktım yanlış bakmadiysam hiç aktif değil

bakan var. buradan aktif sen merak etme

Ryzen 3 2200G
    Asrock A320M
    Corsair Vengeance 8GB 3000 Mhz DDR4
    Power Boost C013B 500W 3x RGB Fan
    Adata 240GB SSD
    1920 tl nasil

Benzer Başlıklar

1. 2000 tl ye kasa toplama
    ceza6412 tarafından Donanım forumunda