7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
  1. Question Input not supported -- çözünürlük dışı lütfen yardımcı olunuz

Evet arkadaşlar ben geçen gün oyun oynuyordum ve bir anda parçalı mavi oldu pc klavyenin ışıkları falan dondu bilgisayarı haraket ettiremedim oyun arkadan azcık gözüküyordu sonra pc yi kapadım actım input not supported hatasını verdi sonra 1 -2 kere kapatıp açtım sonra pc açıldı yine oyun oynamaya başladım 1 saat sonra yine pc kapandı sonra pc yi açtığım an input not supported geliyordu güvenlik moda fln geçemiyorum input not supported yazısında kalıyor windows başlatılıyora falan gelmiyor tuşa basar basmaz input not supported geliyordu sonra her şeyi denedim olmadı sonra ekran kartını çıkardım vga yı anakartın ekran kartına bağladım bilgisayarım çalıştı kesinlikle sorun ekran kartında diyebilir miyiz ? Ona göre ekran kartı satın alıcağım biraz hızlı cevap verebilirseniz çok iyi olur( pc yi formatladım windows 7 ydi 8.1 yaptım)

2. Varsayılan

sistem kurtarma yaptım bu arada

ekran kartı arzalı. büyük ihtimal ramlerinde sorun var. çöpe atıcaksanız kargo bedelini ödeyip alabilirim karta göre

4. Varsayılan

ekran kartı yaptırılamaz mı ?

o kartına göre değişir. değip değmeyeceğine göre. o yüzden atacaksanız gönderin deim. parçaya ayırırım.

6. Varsayılan

ekran kartında olup olmadığını nasıl analyabilirim başka ekran kartım yok

YA EKRAN KARTI YA PCİ EXPRESS HATTI.
    götürüp birine denettirmeden anlayamazsın. ama mavi parçalanması vs ekran kartı arzasırdır genelde.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 21.08.2013, 22:02
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 08.03.2011, 23:20
  3. bilgisayar mühendisliği hazırlık öğrencisiyim lütfen yardımcı olunuz.
    margeaux54 tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 08.05.2010, 00:19
  4. Standart kanallar sıktı artık lütfen yardımcı olunuz.
    cutterx tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 22.10.2008, 23:59
  5. Bir İş Sıkıntısı (Yardımcı Olunuz)
    tragedyy tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 04.05.2005, 21:24

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz