Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: Proxsima Mesajı Görüntüle
    Böyle bir kart da var...

rx4602 dediğin kartı bulamadım
    ya rabbim sen 6300 ü ekran kartı mı sandın? sakın alma bu kartı dur sana link bulayım
    1100t dediğim phenom x6 1100t işlemci o. bu işlemciyi bulursan bi yerden 2. el ucuza falan rx570 seviyesinde kartları beslettirsin. sen anakartın modelini bul. ve bu ekran kartını alma beni bekle bulayım sana bi şeyler.

http://www.dfsbilgisayar.com/amd-rad...16-ekran-karti
    https://urun.n11.com/ekran-karti/pub...rti-P359201952
    dfs pc zaten unların resmi getiren mağazası imiş. sen direkt numaralarına ulai var mı diye teyitle. sağlam karttır. bu mpodelde cf ve vram kısmını kısmışlar. ama senin şu anki sisteminde bile iş görebilme imkanı var.
    ama bence sen bi rx570 düşün. sonradna 1100tye geçer 16 gb da ram alırsan pubg düz oyununu ful grafik kasmadan oynarsın.

Kartın tam modeli bu hocam Asus M4A785TD-V evo asusun sistesinde de var fakat erişemiyorum demiştin..

Bu arada ben bu dediklerimizi yaparsam 1400 liraya yakın masraf edeceğim. 1000-1200 liraya 0 kasa alıp ona ekran kartı ve ram eklesem daha iyi olur mu?

Kartın tam modeli bu hocam Asus M4A785TD-V evo asusun sistesinde de var fakat erişemiyorum demiştin..

Bu arada ben bu dediklerimizi yaparsam 1400 liraya yakın masraf edeceğim. 1000-1200 liraya 0 kasa alıp ona ekran kartı ve ram eklesem daha iyi olur mu?
    sen 1000 liraya 1100t ayarında işlemci alamazsın ki
    ayrıca alacağın kasa da rx580 de olmayacak.
    ama 2 milyar verip 580 yaına 16 gb yanına 1100t alırsan bu rakkamda sadece 600 lira işlemci ram vermiş olursun.
    580 li ve ona dayanıcak işlemcili sıfır bi pc ise şu anda 5 milyarı geçer. 1100t nin şu an en düşük rakibi 1200 dür. buna uyacak anakart ve 16 gb ram modülü ise tek başına 3 bin lirayı bulur. daha üstne 580 parası.
    ki amaç aslında yrın bi gün gene para bulunca o işlemci rami almak ama elde uygun anakart olduğu için işi yavaşyavaş yapmak. ben geçn sene misal önce gtx960 aldım. athlon x -2 sistemime. verdim ona parayı. sonra anakartı işlemciyi rami aldım. şu anda 960 yetmiyor önce ram ekleyip sonra ekran kartını 1060 yapacağım. bleki 2060 yaparım bilmiyorum ya da r5700.
    garip bi şekile anakartınızın destek listesinde fx ler gözükmüyor. bunda bi şey var ama anlamadım.
    dediğim gibi paranız varsa komple sistemi satar ve 5 6 bin lira verip 580 li bi sistem düzersiniz. yok o kadar çıkmaz diyorsanız 1100t yanına 16 gb ddr3 ram ve 580 e 2 milyar bayılır seneye de para bulunca işlemci ram anakartı değiştirirsiniz.

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    sen 1000 liraya 1100t ayarında işlemci alamazsın ki
    ayrıca alacağın kasa da rx580 de olmayacak.
    ama 2 milyar verip 580 yaına 16 gb yanına 1100t alırsan bu rakkamda sadece 600 lira işlemci ram vermiş olursun.
    580 li ve ona dayanıcak işlemcili sıfır bi pc ise şu anda 5 milyarı geçer. 1100t nin şu an en düşük rakibi 1200 dür. buna uyacak anakart ve 16 gb ram modülü ise tek başına 3 bin lirayı bulur. daha üstne 580 parası.
    ki amaç aslında yrın bi gün gene para bulunca o işlemci rami almak ama elde uygun anakart olduğu için işi yavaşyavaş yapmak. ben geçn sene misal önce gtx960 aldım. athlon x -2 sistemime. verdim ona parayı. sonra anakartı işlemciyi rami aldım. şu anda 960 yetmiyor önce ram ekleyip sonra ekran kartını 1060 yapacağım. bleki 2060 yaparım bilmiyorum ya da r5700.
    garip bi şekile anakartınızın destek listesinde fx ler gözükmüyor. bunda bi şey var ama anlamadım.
    dediğim gibi paranız varsa komple sistemi satar ve 5 6 bin lira verip 580 li bi sistem düzersiniz. yok o kadar çıkmaz diyorsanız 1100t yanına 16 gb ddr3 ram ve 580 e 2 milyar bayılır seneye de para bulunca işlemci ram anakartı değiştirirsiniz.

Bu söylediğiniz biraz beni aşar o zaman ben 2gb ramimi 10 gb çıkartıyorum 1600Mhz 4gbx2 üstüne bu işlemciyi alıyorum.

https://www.hepsiburada.com/amd-athl...za=Hepsiburada

Son gereken ekran kartı attığınız linkte fiyatı gayet iyi fakat n11 biraz pahalı satıyor ya beklerim ya da başka bir modele bakarım.

Sizce bu uygun mu?

Bu söylediğiniz biraz beni aşar o zaman ben 2gb ramimi 10 gb çıkartıyorum 1600Mhz 4gbx2 üstüne bu işlemciyi alıyorum.

https://www.hepsiburada.com/amd-athl...za=Hepsiburada

Son gereken ekran kartı attığınız linkte fiyatı gayet iyi fakat n11 biraz pahalı satıyor ya beklerim ya da başka bir modele bakarım.

Sizce bu uygun mu?
    o işlemci hem am4 hem de sisizn işlemcinizden 5 gömlek aşağıda. çift çekirdek 4 izlek.
    ya siz nerde ucuz ama rakkamları şişme malzeme var onları buluyorsunuz. sizin amacınız ucuza ya da rakkamlara bağlı bi şeyler alıp psikolojinizi rahatlatmaksa alın geçin. ama bu dediğiniz donanımlarla internete girmekten başka bi şey yapamazsınız. iyi düşünün amacınız istediğiniz ne ona karar verin öyle gelin iyisi mi?

Haklı olabilirsiniz. Dediğim gibi ben işlerden anlamıyorum hocam.

Amacım sistemimi bir nebzede olsa geliştirmek, oyunlarda kasmasını önlemek. Üzgünüm.

Şimdilik ekran kartı ve ram ile kısılı kalsam daha iyi olacak sanırım.

Şu anda bana tek gereken 450-500 tl civarında ekran kartı.

Haklı olabilirsiniz. Dediğim gibi ben işlerden anlamıyorum hocam.

Amacım sistemimi bir nebzede olsa geliştirmek, oyunlarda kasmasını önlemek. Üzgünüm.

Şimdilik ekran kartı ve ram ile kısılı kalsam daha iyi olacak sanırım.

Şu anda bana tek gereken 450-500 tl civarında ekran kartı.
    am msen rx460 ı al. işine bak.
    ama amd anakart aldın mı geliştirme seçeneğini unutmamalı insan. o anakartın 8350 olmasa bile 1100t gibi bi seçeneği var ki 1200 e para verip bi de ramle debelenmekten iyidir. ben zen mimarisi çıkmayaydı onu alıcaktım misal. elimde de athlon x2 ddr400 olduğu için geçtim. ille herkes son sistemi almak zorunda değil.
    t

Tamamdır hocam. Sağ olun
    En son Proxsima tarafından düzenlenmiştir: 02.09.2019 17:58

işletim sistemi :windows 10 pro
    işlemci: İntel Core i5 2400 CPU 3.10 GHZ
    RAM:8GB DDR3
    Ekran Kartı: msı gt730 4gb
    ekran kartımı yükseltmek istiyorum sizce en iyi hangi ekran kartı uyar

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 4
    Son Mesaj: 11.02.2011, 01:44
  2. Güncelleştirme yaparak erkan kartının Pixelni yükseltebilir miyim?
    oguzhan_irmak_7 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.03.2009, 21:44
  3. yükseltebilir miyim?
    ibrahim_bey tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.11.2007, 23:13
  4. video dosyasının ses kalitesini yükseltebilir miyim?
    savask tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 08.03.2004, 02:49
  5. Ekran kartımı yoksa daha iyi ekran kartımı?
    ucahmetuc tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 19
    Son Mesaj: 21.02.2004, 20:43

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •