2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan Monitör/TV ve HD Mini Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Merhaba. Şu anda kullandığım 2 adet üründen detaylı olarak bahsedeceğim.

LG marka 24TK410U-PZ model numaralı 24" monitör /LCD LED TV'den oldukça da memnunum. 19 volt DC /1.6 A ile ve harici bir AC/DC adaptörle çalışıyor, güç tüketimi düşük sayılır, A enerji sınıfında ve dahili HD uydu alıcısıyla kaliteli HD uydu yayını alımını (1080p , full HD'yi) sunuyor. Enerji sınıfı olarak Phılıps (B enerji sınıfı) monitörlerden hem tüketim hem de görüntü kalitesi olarak daha iyidir, bu ürünü özellikle tavsiye ederim. 1 adet HDMI girişi (PC monitör seçeneği için) ve normal anten (karasal) giriş portu vardır.

Mini HD uydu alıcısı olarak Next Kanky HD mini uydu alıcısını çok yakın zamanda satın aldım. HD kalitesinde kayıtları 2 adet USB portundan dahili flash belleklere yapabiliyor. Full HD 1080p @ 60 HZ'de en iyi görüntüyü monitör veya TV'lerden verebiliyor, VGA monitörü HDMI>VGA'yla TV'ye dönüştürmek veya dahili uydu alıcısı olmayan LCD TV'ler için bu ürünü özellikle de tavsiye ederim.

Kolay gelsin.
    En son tapirapir tarafından düzenlenmiştir: 15.08.2019 21:00 Sebep: şematik resim ekleme
    Pardusçu'lar derneği üyesi

sadece tavsiye ederim yerine bence detaylı bi anlatım ve resimler daha iyi olacaktır.

Benzer Başlıklar

1. Bissli uydu alıcısı
    depeche1969 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 25.06.2015, 11:59
  2. YUMATU IQ PLUS uydu alıcısı
    ddr1 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 09.10.2014, 21:14
  3. HD Uydu Alıcısı Tavsiyesi
    dnzell tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 3