7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan PC'de İlk Oynadğınız Oyunu Hatırlıyor musunuz?

Oynadığım ilk oyun 1993 'de intel 386 veya 486'da Wolf oyunu (2D) idi. Oyun ekranda taralı olan bir alanı belirli bir yüzdeyle küçültmeye (Ayni Türkler'in Turan taktiği gibi, düşmanı geniş bir çembere alıp bu çemberi gittikçe küçültmeye) ve böylece puanları alabilmeye dayanıyordu. Oyun 2D (Sadece DOS'da oynanıyordu) olmasına rağmen unutamadığım ilk PC oyunudur. Bir kurumda çalışırken, öğlen tatillerinde, yemekten arta kalan zamanlarda, odanın demirbaşı olan bu PC'de bu oyunu oynamıştım. Kolay gelsin.
    Pardusçu'lar derneği üyesi

nfs 2 se oyunu idi sanırım. splash screen olarak kardeşimle.

prince of persia nın ilk sürümü (=

4. Varsayılan

Oynadığım ilk oyun Zuma'ydı adını arayıp buldum

Zuma'yı PC net Forum'un çok önemli moderatörlerinden birinin açtığı bir sitede (kendisi bir bilgisayar öğretmeniydi sanırım) nostaljik bir oyun tavsiyesi üzerine o siteden indirip oynamış ve yıllar boyunca da bu oyunun adeta müptelası (veya tiryakisi) olmuştum, bu oyun için tekrar teşekkür ediyorum kendisine, bu çok değerli hocama. Kullandığı dil oldukça yumuşak ve hiç kimseyi rencide edemeyecek kadar çok üstün bir dildi, ayrıca. Kolay gelsin.
    En son tapirapir tarafından düzenlenmiştir: 16.08.2019 15:37 Sebep: ek
    Pardusçu'lar derneği üyesi

Alıntı Orijinalini Gönderen: tapirapir Mesajı Görüntüle
    Zuma'yı PC net Forum'un çok önemli moderatörlerinden birinin açtığı bir sitede (kendisi bir bilgisayar öğretmeniydi sanırım) nostaljik bir oyun tavsiyesi üzerine o siteden indirip oynamış ve yıllar boyunca da bu oyunun adeta müptelası (veya tiryakisi) olmuştum, bu oyun için tekrar teşekkür ediyorum kendisine, bu çok değerli hocama. Kullandığı dil oldukça yumuşak ve hiç kimseyi rencide edemeyecek kadar çok üstün bir dildi, ayrıca. Kolay gelsin.
    o eskiler uçtu gitti.

7. Varsayılan

spider-man 2, sene 2004, hastasıydım

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 22.07.2011, 10:38
  2. yardımcı olur musunuz??
    suleyucel tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 30.06.2011, 13:53
  3. Yardımcı Olur musunuz???
    RecepUysal77 tarafından Yazılım forumunda