Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 - 12 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    hdd yi söküp ssd den başlatmayı denedin mi? başlamıyorsa da klonlama işleminde bi sıkıntı var gibi .sen bilen birine götür bence.
    Niyetim senin dediğin gibi, HDD yi çıkarıp yerine SSD yi takarak denemekti. Ama SSD yi çıkarmak istediğimde SSD nin önüne taktığım DVD Rom un ön kapağı kolayca dişlerinden kurtulup elime geldi. SSD nin gövdesini tutacak ve yuvasından çıkaracak bir kısım kalmıyor ve SSD kasası sıkı yerine oturduğu için çıkarmayı beceremedim.

Kapağı söküp HDD yi yerinden çıkarayım diyerek bütün vidalarını söktüm ama cesaret edip kapağa asılamadım, içeride tırnaklar var mı yok mu bilmiyorum şimdi bu lap top markasının kapak açılımı ve HDD sökme kılavuzunu inceliyorum.

Birazdan maç başlayacak belki pc de seyredip sonunda kapağa sağlam bir biçime asılırım ))

Alıntı Orijinalini Gönderen: alierol1971 Mesajı Görüntüle
    Niyetim senin dediğin gibi, HDD yi çıkarıp yerine SSD yi takarak denemekti. Ama SSD yi çıkarmak istediğimde SSD nin önüne taktığım DVD Rom un ön kapağı kolayca dişlerinden kurtulup elime geldi. SSD nin gövdesini tutacak ve yuvasından çıkaracak bir kısım kalmıyor ve SSD kasası sıkı yerine oturduğu için çıkarmayı beceremedim.

Kapağı söküp HDD yi yerinden çıkarayım diyerek bütün vidalarını söktüm ama cesaret edip kapağa asılamadım, içeride tırnaklar var mı yok mu bilmiyorum şimdi bu lap top markasının kapak açılımı ve HDD sökme kılavuzunu inceliyorum.

Birazdan maç başlayacak belki pc de seyredip sonunda kapağa sağlam bir biçime asılırım ))
    siz bilen birine yaptırın en iyisi. kırmayın

Benzer Başlıklar

1. arkadaşlar her tarafta küçük küçük reklamlar açılıyor ve beni başka siteleregidiyorum
    gokhangoksu tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.11.2014, 02:08
  2. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 22.10.2011, 20:28
  3. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 07.10.2010, 18:39
  4. Atari 2600 Emülatörü ve 2697 Oyunu boyutu küçük
    karasahindustu tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 21.08.2008, 22:02
  5. Yanıt: 1