6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Varsayılan Hp marka leptop durup dururken usb giriş yeri bozuldu

Merhabalar hp marka leptobumda 3 tane usb giriş yeri var birisine wifi daha iyi görmesi için birine fan takılı diğerinde ise mause ama 1 i bozulunca fanı takamama durumunda kalıyorum lütfen yardım eder misiniz fanı takıyorum ışık geliyor ama fanı çalıştırmıyor diğer girişlerde fanım çalışıyor ya da fare yi takınca çalıştırmıyor o girişte bir kaç foruma baktım aygıtlara girip evrensel birşeyde dikkat işareti çıkıyormuş o bende çıkmıyor dikkat işareti felan yok lütfen yardımcı olur musunuz bilgisayar özlliklerinde AMD A8-7410 APU with AMD Radeon R5 yazıyor wındows 10 tam marka ve modelden anlamadığım için bu yazanları yazıyorum şimdiden teşekkür ederim

fanınızı mümkünse telefon şarj aleti ile kullanın. daha iyi olur. fanların bazıları zaten aşırı akım çekip usb aparatlarını bozabiliyor.

başka yapabileceğim birşey yok mu acaba çünkü bu usb girişinde önceden fare takılıydı

o zaman uzun süre kullandığnız için soket eskimiş olabilir de. ya da asıldınız lehimleri çatlattınız her türlü o parça değişebilir. tamirciye baktırın derim. ama dürüst biri olmalı. daha beter etmesin makineyi.

çok teşekkür ederim

6. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: deryade2 Mesajı Görüntüle
    Merhabalar hp marka leptobumda 3 tane usb giriş yeri var birisine wifi daha iyi görmesi için birine fan takılı diğerinde ise mause ama 1 i bozulunca fanı takamama durumunda kalıyorum lütfen yardım eder misiniz fanı takıyorum ışık geliyor ama fanı çalıştırmıyor diğer girişlerde fanım çalışıyor ya da fare yi takınca çalıştırmıyor o girişte bir kaç foruma baktım aygıtlara girip evrensel birşeyde dikkat işareti çıkıyormuş o bende çıkmıyor dikkat işareti felan yok lütfen yardımcı olur musunuz bilgisayar özlliklerinde AMD A8-7410 APU with AMD Radeon R5 yazıyor wındows 10 tam marka ve modelden anlamadığım için bu yazanları yazıyorum şimdiden teşekkür ederim

Laptop Tamiri

www.ankaralaptoptamiri.net

Garanti süresi bitmiş veya kullanıcı hataları sonucu oluşan problemlerinize çözümler buluyoruz. Laptoplarınızda oluşabilecek anakart sorunu, ekran kartı sorunu, ekran kırılmaları, kasa kırılması, chipset sorunları, klavye değişimi, harddisk değiştirme gibi işlemleri garantili olarak yapıyoruz. Teknik ekip ve ekipmanlarımız ile kısa süre içinde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her marka model laptoplara hizmet veriyoruz. 15 yılı aşkın süredir bu tür sorunlarınıza çözümler sunuyoruz. Gelen laptopları ücretsiz tespit işlemi yaptıktan sonra fiyat ve süreç ile ilgili bilgi verip işlemlerimize devam ediyoruz. İşlemleri kendi bünyemizde BGA cihazı kullanarak yapıyoruz. Batarya ve şarj aleti satışımızda mevcuttur. Ekran değişim işlemlerini 1 saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Değişim yapılan ürünlere 1 yıl garanti veriyoruz. Kasa tamiri gerektiren işlemleri kesinlikle yapıştırma yapmadan tamir ediyoruz. Bu konuda kendimize güveniyoruz. Daha fazla bilgi almak için 0312 431 01 44

Bayındır-1 Sokak No: 22/8 – Kızılay / ANKARA

Tel: 0312 431 01 44
    Tel: 0312 431 01 45
    Faks : 0312 431 01 43

Benzer Başlıklar

1. Laptop durup dururken yandı.
    AngeloHenriquez tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 09.05.2018, 23:38
  2. Durup dururken kapanma
    user_7 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1