2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar
  1. Varsayılan İninal Kart Güncellemesi ve Son Kampanyaları

Selamlar arkadaşlar, uzun zamandır kullanmadığım ininal kartımı geçen kullanıyım dedim 31 ağustos da kartlara güncelleme yapmışlar eski kartların yerini yeni kartlar almış mobil uygulamasını da bir güzel yenilemişler eski kartta ki bakiyemizi de yeni bir sanal karta aktarmışlar on numara olmuş. Şimdi yeni karta özel sanırım arkadaşını getirene 2 tl arkadaşına ise 5 tl hediye veriyorlarmış. Yani bu sıra da baya indirim kampanyasıda duyuran firma gerçekten piyasaya geri döndü diyebiliriz. Önce ki sorunlarını geride bıraktıklarını bir kaç günlük kullanımlarım sonucu bitirmişler diyebilirim. Umarım ilerleyen süreçte bir sıkıntı da yaşatmazlar. Buna ek olarak bir çok market ve teknoloji markette de rahatça alabildiğiniz bir kart haline gelmiş. Bir çok öğrenci kardeşimin işine yarayacak bu kartı diğerlerinden ayırt etmekte fayda var benden söylemesi. Haydi herkese iyi forumlar dilerim.

2. Varsayılan

Bugün yeni bir kampanya daha duyuran marka bu sefer digital platformlarda yaptığınız alışverişin %50'sini karşılıyor diyebiliriz. Yani bu sıra ininaldan bu yeni dönemde bir çok atak görüyoruz çok güzel gidiyorlar umuyorum ki devamı da gelecektir. Bir önceki mesajımda zaten kart yenileme muhabettin den bahsetmiştim şimdi bu tür haberleri paylaşıyor olacağım. Valla ben şimdi hemen test edicem pubg de bir kaç alacağım skin vardı iyi oldu bu

Benzer Başlıklar

1. Pir.im Link Kısaltma Sitesi | İninal ,Banka Havalesi, Payza ve Mobil Ödeme...
    restome1 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.11.2016, 17:40
  2. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 13.05.2011, 12:29
  3. ttnet kampanyaları
    chairman tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 01.09.2010, 02:27
  4. TTNet'in kampanyaları durduruldu
    delgado63 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 8